RUDENS AKTUALITĀTES VĪRIEŠU MODĒ

Vīriešu rudens mode šajā sezonā ir praktiska un atbrīvota. Tajā dominē klasiskas izvēles – pieklusināti zemes toņi un rūtiņu raksti, kā arī nu jau par klasiku kļuvušās kreklveida jakas. Iepazīsti mūsu modes ekspertu padomus par aktuālajām rudens tendencēm vīriešu modē. 

 

Ieklausies mūsu speciālistes Mīas Salomonsones stila padomos par ģērbšanos šajā sezonā.

STOCKMANN SEPTEMBRIS 2023

 

Universālas kreklveida jakas

Kreklveida jakas ir pazīstamas jau no iepriekšējām sezonām, un tagad tās pieejamas dažādos materiālos un rakstos. Rūtis, flaneļi, vilnas audumi, velvets, teddyfleece un stepētas oderes gādā par produktu klāsta daudzveidību. Kreklveida jaku var izmantot gan atsevišķi, gan arī kā labu papildinājumu slāņotam apģērbam, piemēram, virs džempera vai zem oderētas jakas. Relaksēto un vieglo stilu papildina ar džinsiem, siltiem Ugg zābakiem un atbilstošu toņu cepurēm.

 

 

Dabiska krāsu palete

Daba piedāvā skaistas un harmoniskas apģērbu krāsas, piemēram, dažādus brūnos un safrāna dzeltenos toņos. Apģērbiem ir gan klasiskās rūtis, gan arī no sieviešu modes aizgūti ziedu raksti. Viena toņa rakstus un materiālus var eleganti apvienot vienā tērpā vai arī iespaidīgi papildināt ar kontrastējošu krāsu aksesuāriem.

 

 

Uzvalks, kas nepieviļ

Relaksēts neformālais uzvalks ir laba un ērta tradicionālāka ģērbšanās stila alternatīva. Lielāka uzmanība ir pievērsta detaļām, kas uzlabo komfortu un funkcionalitāti. Izmantotie materiāli ir plāni, smalki vilnas audumi, flanelis un klasiskais rupjais velvets. Šajā stilā ir viegli veidot kombināciju ar kreklu (džinsu vai izsmalcinātu, ar apkaklīti) vai svīteri tādā pašā tonī.

 

 

Nesalīdzināmā klasika

Pārlaicīgs vilnas auduma mētelis ir klasisks un ilgnoturīgs pirkums, kuram eleganci piešķir dažādie rūšu un skujiņu raksti. Vienkrāsaino mēteli pilnveido unikālas detaļas un augsta kvalitāte. Mēteli valkā ikdienā kopā ar svīteri, cargo biksēm, teniskurpēm un cepurīti vai arī klasiski kombinē ar uzvalku, pēc krāsas pieskaņotiem aksesuāriem un stilīgiem ādas apaviem ar liplentes aizdari. Garantēta elegance neatkarīgi no izvēles!

 

 

Pārliecinošā varsity jaka

Varsity jakas ir sasniegušas popula[1]ritātes kalngalus, un ielās ir redzami daudzveidīgi modeļi, materiāli, krāsas un stili. Dažas jakas ir papildinātas ar dažādiem zīmoliem un logotipiem, bet citām ir raksturīgs vairāk atturīgs un minimālistisks stils. Relaksētās jakas var kombinēt, piemēram, ar brīviem džinsiem, klasiskiem un pievilcīgiem pārgājienu apaviem un klasisku rievotā adījuma cepuri.

 

 

Relaksācija, tīrība un pabeigtība

Rūpīgi izstrādātās detaļas un augstā kvalitāte ir labs iemesls, lai ieguldītu kvalitatīvu apģērbu iegādē. Ansamblis spilgtos toņos ir izsmalcināta un droša izvēle vēsām ziemas dienām. Rūtains bikšu raksts piešķir stilam dažādību un lieliski sader ar tādas pašas krāsas trikotāžas polo kreklu. Stepēta jaka ir universāls pirkums, kuru var izmantot arī slāņotiem apģērbiem. Ansambli lieliski papildina vilnas auduma cepure un stilīgi īsie zābaciņi.