RUDENS AKTUALITĀTES SIEVIEŠU MODĒ

Daudziem rudens ir kā jauns sākums — arī ģērbšanās ziņā. Rudens modes iedvesmas avots ir pieklusinātas krāsas, izturīgi materiāli un stilīgas tekstūras, kas ikvienu padara pamanāmu. Iepazīsti aktuālās rudens modes tendences un sāc sezonu ar jaunu enerģiju.

 

Ieklausies mūsu speciālistes Mīas Salomonsones stila padomos par ģērbšanos šajā sezonā.

STOCKMANN SEPTEMBRIS 2023

 

Stilīgs ziemas trencis

Rudens-ziemas sezonā trencis ir viens no sezonas populārākajiem mēteļu modeļiem. To krāsas ir maigas un piezemētas, un materiāli ir ļoti dažādi — no brīnišķīgiem jauktas vilnas un kašmira materiāliem līdz stepējumiem un dūnām. Rotaļāšanās ar dažādiem materiāliem sader ar klasisko modeli, kuru var viegli papildināt ar apkakli un plīša micīti.

 

 

Mīkstas un pūkainas virsdrēbes

Mīkstie, pūkainie un maigi siltie materiāli gādā par siltumu vēsajās rudens un ziemas dienās. Stepēta veste, ko nēsā zem jakas, neļauj piekļūt aukstumam un ir stilīga izvēle iekštelpām kopā ar polo vai ikdienas kreklu. Brīnišķīgi mīksta jauktas vilnas cepure vai šalle ar kapuci ir noderīga izvēle kā aksesuārs pie jakas. Stilīgu krāsu pāri veido, piemēram, haki un maigi balta krāsa.

 

 

Rudens labākās apdrukas

Apdrukas ar dabas motīviem joprojām ir populāras gan abstraktos, gan arī dažādos ziedu rakstos. Rakstiem nav sezonāls raksturs, tāpēc vienu un to pašu apģērba gabalu var valkāt visu gadu, mainot aksesuārus. Jaunums ir divdaļīgi komplekti, kur augšējā un apakšējā daļā atkārtojas viens un tas pats raksts, veidojot harmonisku veselumu.

 

 

Jaunais neitrālais

Neitrāli krāsu toņi ir labs pamats pārlaicīgai garderobei. Maigos toņus ir viegli iekombinēt slāņotā komplektā. Piemēram, gaišos dabiskos toņos lieliski izceļas skaisti adījumi, mīkstas virsmas un dažādas struktūras. Stilīgu ansambli var izveidot, piemēram, no trikotāžas kleitas, lielizmēra bleizera un skaistas mazas somiņas ar metālisku spīdumu.

 

 

Aplūkosim sarkano

Sarkanā krāsa krāšņi atgriežas rudens sezonā. Sarkanajiem toņiem ir plašs spektrs — no spilgti oranžsarkanā līdz rubīnam, dzērveņu sulas sarkanajam un tumšam bordo. Drosmīgākie nēsā vienu krāsu no galvas līdz papēžiem vai izspēlē dažādus sarkanos toņus. Ar dzīvespriecīgu sarkanu aksesuāru var viegli paspilgtināt pat neitrālu tērpu.

 

 

Zilā toņos

Piesātinātās, tumšās pusnakts zilās nokrāsas piedāvā mūsdienīgu melnās krāsas alternatīvu. Krāsa ir iedarbīga dažādām virsmu struktūrām, spīdīgām virsmām, blāvi mirdzošiem un maigi pūkainiem materiāliem, piešķirot tiem elegantu stilu. Tumšā virsma ir arī labs pamats spilgtu krāsu aksesuāriem.