STILĪGĀ VASARA - MODES CEĻVEDIS BĒRNIEM

Vasara ir klāt, un ir pienācis laiks izbaudīt silto sezonu ar stilu ne tikai pieaugušajiem, bet arī mazajiem modes cienītājiem. Temperatūrai paaugstinoties, bērniem ir vajadzīgas ērtas un stilīgas drēbes, apavi un aksesuāri, kas ļauj baudīt iecienītākās aktivitātes brīvā dabā, vienlaikus izskatoties eleganti. Apskati, kā izveidot stilīgu vasaras izskatu, kas ir gan praktisks, gan pasakains, neatkarīgi no tā, vai tā ir diena pludmalē, pikniks parkā vai ģimenes brīvdienas.

 

Tropu apdrukas

Tropu apdrukas būs populāras ar košiem rakstiem ar eksotiskiem augļiem, palmām un tropiskiem ziediem. Izvēlies bērnu apģērbus, piemēram, kleitas, kreklus, šortus un peldkostīmus, kas rotāti ar šīm jautrajām un krāsainajām apdrukām.

 

 

 

Jūras iedvesmota mode

Kuģniecības tēma ir mūžīga tendence, kas katru vasaru parādās no jauna. Arī šovasar redzēsi bērnu apģērbu ar klasiskiem jūrniecības elementiem, piemēram, svītrām, enkuriem, buru laivām un virvēm. Šajā tendencē dominēs tumši zils, sarkans un balts, radot svaigas jūras sajūtu.

     

 

 

Rozā pasteļtoņi

Maigi pasteļtoņi joprojām būs populāri 2023. gada vasarā, tāpēc tie būs redzami dažādos bērnu apģērba gabalos – it īpaši maigi un gaiši rozā tonis. Šī krāsa piešķirs tērpiem svaigu sajūtu, kas ir lieliski piemēroti siltam laikam.

 

 

 

Tie-dye

2023. gada vasarā atgriežas tie-dye tehnika. Šī dinamiskā un rotaļīgā tendence būs redzama uz T-krekliem, kleitām, šortiem un pat aksesuāriem, piemēram, cepurēm un mugursomām. Bērniem patiks krāsainie un unikālie raksti, ko rada šī tehnika.

 

 

 

Ērti apavi

Šovasar galvenā uzmanība tiks pievērsta ērtiem un funkcionāliem apaviem. Sportiskas sandales ar tādām funkcijām kā regulējamas siksnas, polsterētas zoles un elpojoši materiāli būs populāra bērnu izvēle.