STOCKMANN RUDENS/ZIEMAS 2022 MODES SKATE

Stockmann rudens/ziemas modes skate šogad norisināsies 15.09 neparastā un urbānā vidē – Stockmann autostāvvietā. Aicinām iepazīties ar stilistiem, kas šogad veido modes skati un parādīs labāko no Stockmann jaunākajām kolekcijām un rudens modes aktualitātēm.

Stockmann zelta un platīna līmeņa klienti saņems ielūgumu uz modes skati Mystockmann aplikācijā.

 

Aleksandrs Pavlovs

Modes zīmola ALEXANDER PAVLOV dibinātājs un kreatīvais direktors, modes un stila eksperts

IG: /alexander.pavlov.ap/

Ilggadējs populāro TV šovu “Gatava Pārvērtībām”, “Ievas pārvērtības”, “Stilistu
Kaujas”, “Ķibeles mūsmājās”, “Rīta pietura”, “900 sekundes” un  vadītājs TV raidījumiem “Новая Я”, kur dizainers ir iemantojis skatītāju simpātijas kā profesionāls stila eksperts un modes padomdevējs. Ir atzīts individuālā un korporatīvā vizuālā tēla stilists “Tallink group” vadošiem darbiniekiem un “Stockmann”, “Drogas”, “Debenhams” “Citadele banka” un “Marina Rinaldi” klientiem. Bieži publiski uzstājas kā savu autormeistarklašu vadītājs un lektors.

Izsmalcinātais un eleganti sportiskais stils ir vizītkarte viņa darbiem. Šobrīd Aleksandrs Pavlovs turpina savu karjeru Šveicē pie jauna zīmola “Birds of Love”. Aleksandra moto: Nav neglītu augumu, ir nepareizi piemeklēts apģērbs.

Modes tendences šobrīd un kuras Tu izcelsi sieviešu modē?
Pasaules modes trendi diktē mums izvēlēties un iegādāties spilgtas krāsas apģērbā. Augstākā pilotāža būtu monohromie salikumi. Pilnīgi melnā krāsā ģērbta sieviete, tas mums ir pierasts, bet dizaineri mums šobrīd piedāvā izvēlēties – sarkanas, rozā, zaļas, oranžas, zilas, baltas krāsas. Drosmīgie monohromie komplekti ir viena no spilgtākajām tendencēm. Garie zābaki, īpaši, ja tie ir krāsaini, efektīvi papildinās garderobi. Mini, midi un maxi – trīs garumi, kuri ir bija un būs ļoti aktuāli sieviešu rudens garderobē.
Un protams garspalvainais kažoks katrai modes cienītājai palīdzēs rudens / ziemas tēlu pārcelt uz jaunu pakāpi savā stilā.

Kādu Tu redzi Stockmann modes cienītāju? Kas to raksturo un ko Tu ieteiktu šosezon ņemt vērā sava stila veidošanā?
Stockmann sieviete ir atturīga savās izvēlēs, priekšroku dodot kvalitātei un klasiskām vērtībām, nereti viņai ir bail atzīties, ka viņa grib būt spilgta un pamanāma. Savā tēlā viņa atļaujas pielikt dažus spilgtus akcentus, kas padara viņu efektīgāku un tas ir Stockmann klientes izsmalcinātais šarms.

Ar ko Tu pārsteigsi Stockmann modes skatē?
Ar sevi 🙂  Man būs kājās rozā zābaki, kas ir spilgta šī brīža modes aktualitāte.

Kā Tu vērtē dueta iespējas sadarbībā ar stilisti Ritu Erdmani?
Vienmēr ir interesanti sadarboties ar kolēģi, kas domā savādāk un pat atšķirīgi no manis. Atrast kopsaucējus stilā ir liels radošs darbs. Es zinu, ka sieviešu un vīriešu redzējums un viedokļi ir ļoti atšķirīgi un manuprāt skatītājam būs interesanti novērot mūsu duetu un pamanīt katra rokrakstu.

 

Rita Erdmane

Stockmann stila konsultante

IG: /ritaerdmane/

Stila konsultācijas, iepirkšanās ar stilistu sievietēm un vīriešiem.

Specializējusies vīriešu stila veidošanā un skatē rādīs vīriešu stila salikumus šai sezonai.

Grāmatas “Viņš. Veiksmīga vīrieša apģērbs” līdzautore. Latvijas slavenību stiliste, veidojusi stilu aktieriem, mūziķiem, Latvijas vadošo dzīvesstila žurnālu rakstu un publikāciju autore.

Modes tendences vīriešiem šobrīd.

Multifunkcionalitāte un daudzslāņainums.

Sievietēm greznas un košas zīda kleitas apvienojot ar siltiem adījumiem, ērtiem apaviem un mīkstiem mēteļiem piemērojam tās rudens un ziemas gardrobei. Dzīvesprieks un mobilitāte. Lietišķā tēla transformācija un piemērošana mūsdienu dzīves stilam – brīvāki silueti, sporta apģērba elementi. Izteiksmīgas un dziļas krāsas gan sieviešu, gan vīriešu apģērbā – monochrome total look vai vienas krāsas dažādi toņi vienā tēlā, kur tēla dziļums panākts, apvienojot dažādus matriālus un faktūras. 

Šosezon dominē arī rudenīgi košas krāsu kombinācijas un kontrasti.

Kādu Tu redzi Stockmann modes cienītāju? Kas to raksturo un ko Tu ieteiktu šosezon ņemt vērā sava stila veidošanā?

Novērtē ilgtspēju un ekoloģiju – ilgmūžīgu apģērbu dizaina un kvalitātes ziņā, izvēlas dabīgus materiālus vai pārstrādātus un dabai draudzīgus.

Patīk iekļaut garderobē jaunākos modes hitus. 

Augstu vērtē ērtumu.

Apģērbu izvēlas rūpīgi un pārdomāti, garderobe atspoguļo viņa raksturu, personību un dzīvesveidu.

Ar ko Tu pārsteigsi Stockmann modes skatē?

Ieskatieties detaļās, niansēs, akcentos, siluetos un piegulumos, krāsu, materiālu, rakstu un stilistikas kombinācijās.

Kā Tu vērtē dueta iespējas sadarbībā ar modes dizianeru un stilistu Aleksandru Pavlovu? 

Sadarboties ar otru stilistu ir līdzīgi kā ar klientu individuāli iepērkoties – mums ir vīzija un mērķis, noruna par vēlamo, zināšanas par modes aktualitātēm, ātri sajutām viens otra gaumi, kur nepieciešamas izgājām uz kompromisiem. 

Interesanti un viegli, pēc vienas dienas kopīga darba saprotamies bez vārdiem.