SVINĪGI TĒRPI PIRMAJAI SKOLAS DIENAI

Kad vasara tuvojas noslēgumam, atkal ir pienācis tas laiks, kad skolēni dodas atpakaļ uz skolu! 1. septembrī visu vecumu skolēniem sākas jauns mācību gads un labākais veids, kā to sākt, ir demonstrējot stilīgus un modernus tērpus. No bērnudārzniekiem līdz vidusskolēniem, mēs esam apkopojuši daudzveidīgu tērpu ideju klāstu, lai šajā īpašajā dienā ikviens skolēns izskatītos un justos vislabāk.

 

Svinīgi tērpi pašiem mazākajiem  

Mazākajiem skolēniem komforts un rotaļīgums ir ļoti svarīgs. Meitenes var izrādīt savu jauno un krāsainu kleitu, kas rotāta ar rotaļīgiem rakstiem, piemēram, ziediem. Neaizmirsti par burvīgajām baleta kurpēm vai ērtām kedām un stilīgu stīpiņu vai matu sprādzēm, kas piešķirs apģērbam odziņu.

   

 

Tikmēr zēni var uzvilkt košu T-kreklu vai polo kreklu,  apvienojot to ar ērtiem šortiem vai biksēm. Sportiskas kedas nodrošinās perfektu stila un praktiskuma līdzsvaru.

 

 

 

Pirmais 1. septembris 

Meitenes var uzvilkt stilīgu kleitu, kas apvienota ar ērtu bolero jaciņu, lai nodrošinātu komfortu visas dienas garumā. Modernas kedas vai sandales papildinās izskatu, nodrošinot, ka meitenes būs gatavas jebkuram rotaļu laukuma piedzīvojumam pēc skolas.

 

 

Kas attiecas uz zēniem, vislabākais ir stilīgs grafisks T-krekls vai polo krekls ar viņu iecienītākajiem varoņiem vai zīmējumiem. Ikdienas džinsi vai bikses nodrošina elastību nebeidzamai jautrībai, savukārt sportiskas kedas vai izturīgi apavi nodrošina tos gatavus piedzīvojumiem. Mugursoma ar foršu dizainu vai viņu iemīļotākajiem varoņiem liks viņiem aizrautīgi nēsāt līdzi nepieciešamās skolas lietas.

 

 

 

Stilīgie tīņiem  

Kad skolēni ieiet tīņu gados, mode iegūst pilnīgi jaunu nozīmes līmeni. Pusaudžu meitenēm pamatskolā moderna blūze vai trikotāža ļaus justies pārliecinātām un stilīgām. Savieno to ar modernām biksēm vai svārkiem, lai iegūtu elegantu ansambli. Papildiniet izskatu ar puszābakiem vai modernām kurpēm.

  

 

No otras puses, pusaudžu zēni var parādīt savu modes izjūtu ar polo kreklu, kas atspoguļo viņu personību. Modes džinsi vai čino bikses nodrošinās izsmalcinātu, taču ērtu izskatu, ko papildina klasiskas kedas vai ikdienas kurpes.

 

 

 

Pēdējais 1. septembris

Visbeidzot, pieredzējušie vidusskolēni, kuri savu unikālo identitāti jau ir izkopuši ar dažādu apģērbu palīdzību. Meitenes var aptvert jaunākās tendences ar modernu topiņu vai blūzi, kas apvienota ar modernām biksēm vai stilīgiem svārkiem. Elegantas un atbilstošas augstpapēžu kurpes vai modernas kedas uzlabos izskatu, nodrošinot paliekošu iespaidu. Aksesuāri, piemēram, auskari vai stilīga mugursoma, piešķir personības un unikalitātes pieskārienu.

 

Tikmēr zēni var izvēlēties labi saskaņotu tērpu ar stilīgu kreklu vai polo, ko savienot ar modernām biksēm. Klasiskās kedas vai kurpes piešķir to izskatam izsmalcinātību. Forša mugursoma papildinās ansambli, liekot viņiem izskatīties kā īstai modes ikonai, kad viņi uzsāk savu vidusskolas ceļojumu.