VĒLIES SAVU IDEĀLO UZVALKU? LŪK, KĀ TO ATRAST!

Perfekti pieguļošs un nevainojami stilīgs, daudzfunkcionāls un izturīgs. Uzvalkam ir jābūt tik ērtam, lai Tu to gribētu vilkt gan svētkos gan ikdienā. Izmantojot šos padomus, Tev būs vieglāk atrast savu perfekto uzvalku.

 

Tumšs uzvalks vienmēr ir modē

Klasisks, tumšs uzvalks ir drošākā izvēle, ja plāno iegādāties tikai vienu uzvalku. Tas ir daudzpusīgākais no uzvalkiem, jo tas ir piemērots gandrīz jebkuram dienas un vakara notikumam: oficiālām svinībām, kāzām, bērēm, neformāliem ģimenes salidojumiem vai Ziemassvētku ballītēm, vakariņām, teātrim un biznesa sapulcēm. Pareizi izvēlēti aksesuāri papildinās svētku izskatu: klasisks balts, rozā vai gaiši zils krekls, glītas uzvalka kurpes un vienkrāsaina vai diskrēta raksta kaklasaite, kā arī kabatlakats.

 

 

 

Vasaras ballītei izvēlies vieglāku un gaišāku uzvalku

Uzvalks, kas ir nedaudz brīvāks, ir labs pirkums, ja jūsu garderobē jau ir tumšs. Pavasara un vasaras svinībām lieliski noder gaišākas krāsas, piemēram, rafinēta smilšu, pērļu pelēka vai tagad īpaši moderni ir maigi pasteļtoņi. Pateicoties vieglākam materiālam un gaišākai krāsai, uzvalks jūtas ērts pat vasaras karstumā.

Pērkot apģērbu, vienmēr ir jāņem vērā apģērba materiāla marķējums: dod priekšroku kvalitatīviem dabīgiem materiāliem, piemēram, linam, kokvilnai un vilnai, kas elpo; tā Tu jutīsies ērti valkājot. Vilna ir tradicionāls uzvalku materiāls, kas nesaburzās, tāpēc no vilnas izgatavots uzvalks izskatās nevainojami pat karstā vasaras ballītei.

 

 

Ievies krāsas

Krāsaini uzvalki ir pieejama plašā dinamiskā un spilgto nokrāsu klāstā, atšķirībā no tradicionālajiem uzvalkiem, kas parasti ir melni, pelēki vai tumši zili. Šos uzvalkus bieži valkā cilvēki, kuri vēlas radīt drosmīgu un unikālu modes izpausmi, un tos var redzēt tādos pasākumos kā kāzās, izlaiduma ballēs vai citos pasākumos.

 

 

 

Izcelies ar detaļām

Mūsdienās lielākā daļa uzvalku ir divrindu un vienrindas; divrindu žaketes ir atjaunojušās kostīmu veidā. Izvēloties trīsdaļīgu uzvalku vai divrindu uzvalku, jūs varat izcelties un savā stilā ieviest klasisku džentlmenisku šarmu. Neaizmirstiet pieskaņot kurpes, kaklasaites un kreklus.

              

  

 

 

Rūpējies par savu uzvalku

 

 

 

Uzvelkot uzvalku, uzvelc apakšā kreklu ar apkakli un apavus, ar kuriem plāno valkāt uzvalku. Vispirms apskati, kā uzvalks pieguļ jūsu pleciem. Piedurknei jāsākas tajā pašā vietā, kur roka – piedurknes vīle, kas noslīdējusi pāri plecam uz rokas pusi, liecina par pārāk lielu izmēru. Būtu labi, ja plecu līnija pieguļ, jo vajadzības gadījumā uzvalku var pielāgot, lai labāk pieguļ. Ja žaketes aizmugurē veidojas horizontālas grumbas, visticamāk, žakete ir pārāk maza jostasvietā.