Esi ballīšu zvaigzne

Šis ir tavs laiks mirdzēt! Pasakaini dzirkstošs Ziemassvētku tērps piešķirs vakaram īpašu dzirkstelīti un piepildīs tevi ar svētku noskaņu, kas turpināsies arī ikdienā.  

Vizuļi, spīdumi un fliteri lieliski piesaista uzmanību un liks tev justies gluži kā visspožākajai zvaigznei naksnīgajās debesīs. Šajā sezonā mirdzumu nebūs par daudz, tāpēc kleitai noteikti vari pieskaņot tikpat izteiksmīgus aksesuārus un apavus. Ja nevēlies gaidīt līdz svētiem, lai iemirdzētos, vari arī savu ikdienas apģērbu papildināt ar spožām rotaslietām vai mirguļojošām somiņām.

 

MODE UN FUNKCIONALITĀTE

Kad iedomājamies klasisku svētku apģērbu, ļoti iespējams uzreiz iedomājamies kādu burvīgu kleitu, taču arī izteiksmīgs bikškostīms būs izcils risinājums. Jo krāšņāks būs tavs apģērbs, jo mazāk varēsi likt uzsvaru uz aksesuāriem vai matu sakārtojuma. Taču izvēloties, piemēram, mazo melno kleitiņu, kas vienmēr būs piemērota jebkuram pasākumam, vari arī nedaudz eksperimentēt ar krāsām, izvēloties kādu no rozā vai violetajiem toņiem, kas piestāvēs zeltainajām un sudrabotajām Ziemassvētku dekorācijām.

Izvēloties piemērotākos apavus, šajos svētkos noteikti vari neievērot tradicionālo pieeju ar daiļām augstpapēžu kurpēm, bet izvēlēties kādus aizraujošus platformas zābakus. Izteiksmīgie zābaciņi radīs aci piesaistošu kontrastu sievišķīgajai kleitai, kā arī tā būs praktiskāka izvēle nekā augstpapēžu kurpes, ja uz ballītes norises vietu jādodas ar kājām.

 

ĪPAŠĀ ODZIŅA – AKSESUĀRI

Dāmas, kurām patīk klasiskas vērtības, šosezon noteikti var izvēlēties apģērbu no pašiem izsmalcinātākajiem materiāliem, kā piemēram, maigā zīda, burvīgā satīna vai apburošā samta. Ja esi gatava izkāpt nedaudz no rāmjiem un piešķirt savam izskatam nelielu odziņu – uzvelc metāliska toņa zeķubikses un pieskaņo spīdīgu somiņu vai mirdzošus aksesuārus.  

Ejot uz kādu pasākumu ir svarīgi arī padomāt par somiņas praktiskumu, ne tikai izskatu. Kaut arī clutch somiņas ir elegantas, šajos svētkos vari dot priekšroku somiņās ar pleca lencīti, lai varētu brīvi apskaut draugus, paņemt uzkodas un saskandināt glāzes.

Ja izvēlies vakaru pavadīt augstpapēžu apavos, pastāv iespēja, ka pavadīt vakaru uz deju grīdas nebūs viegli. Pēdas nogurst pat apavos ar zemu papēdi, tāpēc iesakām sagatavoties ar īpašajām apavu zolītēm, kas atvieglos izraisīto spiedienu un ļaus tev brīvi izbaudīt vakaru.

 

SVĒTKU IZSKATS IKDIENĀ

Jūties iedvesmota, taču nevēlies gaidīt īpašu notikumu, lai uzvilktu kaut ko spīguļojošu?  

Piemēram, skaistos svārkus ar fliteriem vari pielāgot ikdienas gaitām, uzvelkot kedas un vienkrāsainu džemperi vai pūkainu jaku. Mīkstie materiāli rada kontrastu spīdīgajam tērpam un piešķir koptēlam radošu pieskārienu.

Nebaidies ikdienā izmantot arī izteiksmīgus aksesuārus. Spīdīga soma vai mirdzošas rotaslietas atsvaidzinās jebkuru apģērbu.

 

Iedvesmojies no Stockmann un sagatavojies lieliskiem svētku pasākumiem! Plaša izvēle un ātra piegāde – atrodi visu nepieciešamo ideālai Ziemassvētku ballītei Stockmann universālveikalā un interneta veikalā. Veiksmīgu iepirkšanos!