Jauns apģērbu zīmols Construe

 Latvijā ienāk jauns skandināvu dizaineru apģērbu zīmols Construe vīriešiem

Īpaša vērība universālveikala Stockmann vīriešu apģērbu nodaļā šosezon vērsta uz nupat ieviesto modes zīmolu Construe modernam un pilsētnieciskam vīrietim, kuram ir svarīgas klasiskas vērtības un ilgstspējīgs stils, interesants piegriezums un pārdomātas detaļas. Vīriešu apģērbu līnija Construe, kas radīta sadarbībā ar Skandināvijas dizaineriem īpaši Stockmann tīkla veikaliem, piedāvā Latvijas rudens sezonai atbilstošu, mūsdienīgu un stilīgu apģērbu, kurā akcents ir uz augstas kvalitātes un ilgtspējīgiem dabiskiem materiāliem kā bioloģiskā kokvilna un merino vilna uz izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem.

Kolekcijā ietilpst moderni apģērbi gan ikdienas gaitām birojā, gan atpūtai pilsētā. Krāsu gammas – no asfalta pelēka līdz smilšu bēšam – ir piemērotas katras sezonas modei, taču pamatā ir atturīgais, elegantais un harmoniskais Construe stils, tai pat laikā katra detaļa un piegriezumi ir rūpīgi pārdomāti. Kolekcijai ir piešķirta zīme „Dizains no Somijas”, tādējādi apliecinot apģērba un dizaina augsto skandināvu ražotāju kvalitāti.

   “Vīriešu rudens mode nekad nav izskatījusies tik gaumīgi!”, sajūsmu neslēpj Construe dizainere Inka Unelius. “Stockmann jaunais, Somijā radītais vīriešu apģērbu zīmols Construe balstīts uz mūsdienīgu stilu un kvalitatīviem materiāliem, tai pat laikā solot, ka kolekcijas  apģērbi arī nākamajā sezonā būs aktuāli saskaņā ar klasiskām vērtībām un tendencēm.” Turklāt, kā uzsver dizainere, vīriešiem ir vērts ieguldīt šī zīmola precēs, jo Construe kvalitatīvā klasika tiek piedāvāta par izdevīgu cenu.

Lauzt priekšstatus!

Solīds ne vienmēr nozīmē izsmalcinātu piegriezumu, uzsver Construe veidotāji. Savā starpā saskaņots mīksts audums, adījumi un polsterējumi izskatās vīrišķīgi. Turklāt, dzīvojot ziemeļu platuma grādos mainīgā klimata joslā, mūsdienīgam vīrietim ir svarīga ne tikai kvalitāte, bet arī praktiskā pieeja, ko piedāvā Constue apģērbu līnija sezonu griezumā.

Džentelmeņa ideālā vilnas jaka

Construe kolekcijas apģērbi ir vienkārši, ar skaidrām un tīrām līnijām. Melnbalta smalka raksta vilnas jaka ir lieliska alternatīva džentlmeņa ierastajai melnās krāsas virsjakai, nepaliekot nepamanīts, sola zīmola veidotāji. Šāda vienkārša stila, augstas kvalitātes adījuma moderna jaka ar apkakli un pārdomātām detaļām izskatīsies mūsdienīgi un perfekti.

Vienkārši adījumi no augstas kvalitātes materiāliem

Vienkāršs, parasts vilnas adījums ir viens no ikvienas garderobes pamatbalstiem. Klasiskā merino vilna kalpos ilgi un ir eleganta un ērta. Construe dizianere Inka Unelius iesaka nēsāt to zem jakas, nevis virs krekla.

Vienkāršs stils ar ģeniālām detaļām

Mūsdienīgu un vienkāršu stilu Construe dizainere papildinājusi ar atjautīgām detaļām, kas atsvaidzina koptēlu un piešķir šķietami nevērīgu eleganci. “Aizvietojiet brīvi pieguļošo jaku ar vaļēju, brīvi krītošu, vizuāli atgādinot neaizpogātu žaketi.” Iesaka Inka Unelius.

Pilsētas vīrieša sabiedrotais rudenī – rūtains vilnas mētelis

Viena no galvenajām vērtībām vīrieša garderobē ir aktuāli rūtains augstas kvalitātes vilnas mētelis. Construe kolekcijas mēteļi būs stilīgi un izskatīsies labi ne tikai visu gadu – augstvērtīgās kvalitātes ražojumi kalpos vēl ilgāk! Turklāt vienkāršs un izsmalcināts dizains nezaudēs aktualitāti arī nākamsezon.

Kolekcijas bildes: https://failiem.lv/u/zah5uac8 (no publicitātes materiāliem)

Kolekcijas video: https://youtu.be/GdhkMCBcw6Q (no publicitātes video)