Stockmann darba formās ievieš aizsargmaskas

UV Stockmann vadība no šodienas visiem saviem darbiniekiem nodrošina vairākus daudzkārt lietojamu masku komplektus un sejas vairogus, rūpējoties par darbinieku un klientu drošību un veselību, reaģējot uz Covid-19 izraisīto situāciju valstī.

“Abpusēja drošība ir “Stockmann” fokusā, jo vienlīdz svarīga ir gan klientu, gan darbinieku veselība, “ uzsver Dace  Goldmane, universālveikala Stockmann Rīga direktore.

Aizsargmaskas ir paredzētas izmantošanai situācijās, kad nav iespējams ievērot divu metru distanci darbā ar klientiem un kontaktā ar citiem universālveikala darbiniekiem. Šie aizsarglīdzekļi tiek nodrošināti arī visiem Stockmann nomnieku un partneru darbiniekiem, kuri uzturas un veic darba pienākumus veikala telpās.

Universālveikals Stockmann arī nodrošina attālinātas darba iespējas tiem veikala darbiniekiem, kuri savus pienākumus var veikt attālināti. Tāpat arī sapulces un tikšanās ir pārceltas digitālajā vidē, maksimāli izvairoties no pulcēšanās darba telpās, tādejādi cenšoties samazināt potenciālo vīrusa izplatības risku. 

Universālveikals Stockmann atgādina, ka uzturoties veikala telpās ir jāievēro divu metru distance, jāizmanto roku dezinfekcijas līdzekļi un veikala apmeklēšanai vēlams izvēlēties laika posmu, kad veikalā ir mazāka apmeklētāju plūsma.