Pirmo reizi “Trako Dienu” iepirkšanās būs iespējama arī interneta veikalā “Crazydays.com”

Šoruden pirmo reizi “Stockmann” “Trako Dienu” kampaņas piedāvājumus pircējiem Latvijā būs iespējams iegādāties internetā, izmantojot mājaslapu “Crazydays.com”. Tiešsaistes veikals darbosies arī Igaunijā un Somijā, kur “Trakās Dienas” norisināsies vienlaicīgi ar Latviju. Interneta veikalā preces aplūkot un izveidot vēlmju sarakstu var no trešdienas, 25.septembra, bet veikt pirkumus būs iespējams “Trako Dienu” laikā – no 2.oktobra plkst. 7.00 līdz 7.oktobra plkst. 2.00.

““Trako Dienu” interneta veikals ir nākamais uzņēmuma solis daudzkanālu iepirkšanās vides attīstībā un pirmā reize, kad “Stockmann” Latvijā ienāk interneta veikalu segmentā, tā nodrošinot klientiem iespēju veikt pirkumus ne vien klātienē, bet arī attālināti sev ērtā vietā un laikā,” teic Dace Goldmane, universālveikala “Stockmann” direktore. Digitālā attīstība ir viens no uzņēmuma stratēģiskajiem virzieniem, un šogad jau īstenoti tādi projekti kā jaunas klientu vadības sistēmas “Salesforce” un pasaulē lielākās mobilo maksājumu sistēmas “Alipay” ieviešana.

Interneta veikalā, tāpat kā klātienē interesentiem būs pieejama plaša izvēle modes un mājas preču kategorijās, tiešsaistē piedāvājot iegādāties tādu populāru zīmolu  kā “Tommy Hilfiger”, “Calvin Klein”, “Polo Ralph Lauren” (mode) un “Villeroy & Boch”, “Iitala”, “Joseph Joseph” (māja) preces. Kosmētikas un pārtikas preces būs nopērkamas tikai klātienē universālveikalā.

Kampaņa “Trakās Dienas” pirmo reizi norisinājās Somijā 1986.gadā, tālāk aizceļojot uz Krieviju, Igauniju un Latviju. Latvijā “Trakās Dienas” norisināsies jau 30.reizi un šoruden ilgs no 2. līdz 6.oktobrim.

Plašākus interneta veikala noteikumus, informāciju par preču pieejamību, ierobežojumiem, preču piegādi, pirkumu atgriešanas politiku un citiem jautājumiem iespējams uzzināt vietnē “Crazydays.com” vai arī sazinoties ar universālveikala “Stockmann” Pastāvīgo klientu nodaļu pa tālruni +37167071222 vai e-pastu klientuinfo@stockmann.com. “Stockmann” grupas interneta veikals (pārdevējs: “Stockmann Oyj Abp”) ir pieejams pircējiem angļu valodā.