Stockmann stādīs eglītes

 Cildinot mūžzaļo Ziemassvētku simbolu – eglīti –, universālveikals “Stockmann” sadarbībā ar akciju sabiedrību “Latvijas valsts meži” svētku priekšvakarā apņēmies par katru klienta pirkumu vismaz 100 eiro vērtībā iestādīt eglīti kādā no Latvijas mežiem. Kampaņa tiks īstenota divu nedēļu garumā – no 18. līdz 31. decembrim.

“Ar mežu man ir īpašas attiecības jau kopš bērnības. Tās ir sajūtas, kas man saistās ar ģimeni, tradīcijām, kopā būšanu. Tāds ir arī Ziemassvētku laiks, bet eglīte ir neatņemama to sastāvdaļa. Tāpēc, svētkus gaidot, vēlamies klientus iepriecināt, dāvinot sajūtu, ka jau pavisam drīz kaut kur mežā augs un zaļos arī viņu īpašā eglīte,” teic Dace Goldmane, universālveikala “Stockmann” direktore.

Šajā laikā kā apliecinājumu par plānoto eglītes iestādīšanu klients saņems uz otrreizēji pārstrādāta papīra veidotu kartīti. Plānots, ka eglītes mežā tiks stādītas nākamā gada pavasarī un iesaistīties šajā aktivitātē tiks aicināti arī klienti.

““Stockmann” sadarbībā ar akciju sabiedrību “Latvijas valsts meži” īsteno lielisku iniciatīvu, aicinot cilvēkus doties ārā, dabā un iestādīt kokus, kas mazinās klimata pārmaiņas, uzņemot ogļskābo gāzi un ražojot skābekli mūsu nākamajām paaudzēm,” uzskata AS “Latvijas valsts meži” Komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs.

Arī šogad decembrī ikviena ģimene Latvijas valsts mežos svētkiem drīkst nocirst vienu eglīti. Sīkāka informācija un noteikumi, kas jāievēro eglītes meklējumos, rodami AS “Latvijas valsts meži” mājaslapā www.lvm.lv.

 “Stockmann” ilgtspējas programmas ietvaros no šī gada 29. maija universālveikala 1. stāvā, 13. janvāra ielā 8, Rīgā, sāka darboties bezmaksas dzeramā ūdens uzpildes punkts, kā arī  tika pārtraukta plastikāta trauku tirdzniecība. Tāpat pagājušajā vasarā uz “Stockmann” jumta mājvietu rada septiņas bišu saimes, sezonas noslēgumā ievācot 370 kilogramus medus, bet līdz pat oktobra beigām universālveikalā otrreizējai pārstrādei bija iespējams nodot lietotās džinsu auduma drēbes.