UNIVERSĀLVEIKALS STOCKMANN TURPINA DARBU

Saistībā ar Latvijā izsludināto ārkārtas situāciju, universālveikala “Stockmann” vadība sapulcē ir lēmusi sekojošo: U/V Stockmann darbība turpinās, tomēr tiek vērota aktuālā situācija un īstenotas darbības atbilstoši veselības aprūpes ekspertu un iestāžu ieteikumiem.

Rūpējoties par klientu un darbinieku drošību, universālveikalā pastiprināti tiek veikta telpu uzkopšana un dezinficēšana, kā arī akcentēta roku higiēnas nozīme infekciju novēršanā.

Universālveikala zālēs un kasu zonās ir novietoti veikala apmeklētājiem un darbiniekiem brīvi pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi.

Tiek atcelti tuvākajā laikā plānotie publiskie pasākumi u/v Stockmann telpās, tajā skaitā tiek ierobežoti arī kosmētikas nodaļā pieejamie grima uzklāšanas pakalpojumi – līdz 14.04. tie nav pieejami.

U/v Stockmann pārtikas nodaļā tiek nodrošināts plašs pārtikas un citu nepieciešamo preču klāsts.

Lai mazinātu vīrusa izplatīšanas risku darbinieku un arī klientu vidē, pašlaik ir atcelti visi darbinieku komandējumi un jebkādu viesu uzņemšana. Ir atceltas klātienes sapulces un tikšanās nepieciešamības gadījumā tiek organizētas attālināti. Tāpat nepieciešamības gadījumā universālveikala darbiniekiem tiek izskatīta iespēja strādāt attālināti.

Universālveikala Stockmann apmeklētājus aicinām:
1. Izvērtēt veikala apmeklēšanas nepieciešamību, ja ir novērojami kādi veselības traucējumi vai nesen ir apmeklēta kāda no riska zonā iekļautajām valstīm;
2. Izvairīties no iepirkšanās tajos dienas laikos, kad veikalā novērojams vislielākais cilvēku pieplūdums;
3. Izmantot veikalā pieejamos roku dezinfekcijas līdzekļus;
4. Ievērot higiēnas prasības veikalā pieejamajās labierīcībās un ārpus tām;
5. Ievērot Veselības ministrijas ieteikto 2 metru distanci iepērkoties.