IEGULDI SAVĀ LABSAJŪTĀ UN ATPŪTĀ

Ziemas tumšajā laikā īpaša uzmanība jāpievērš rūpēm par sevi. Tik vienkāršas lietas kā mājas SPA rituāli, labs miegs, veselīga ēšana un vingrošana sniedz ikdienas prieku un gandarījumu. Patīkamiem atpūtas brīžiem piepildi istabu ar mājīgu gaismu, uzvelc siltu halātu, ietinies mīkstā segā un atpūties ar labu grāmatu vai filmu. Aktīvākām aktivitātēm izvēlies piemērotu apģērbu un aprīkojumu, lai sasniegtu treniņu mērķus un uzlabotu rezultātus.

 

Silts un ērts apģērbs

Lai Tu mājās justos pēc iespējas ērtāk, izvēlies mājas apģērbu, kas sasildīs aukstās ziemas dienās. Mīksti džemperi, ērta apakšveļa un siltas zeķes ir būtiskākais! Augstas kvalitātes materiāli, piemēram, vilna, merino vilna un zīds, garantē komfortu un siltumu, turklāt šāds apģērbs kalpos ilgi.

 

 

Novērtē savu miegu

Veidojot mierīgu un relaksējošu vidi guļamistabā, Tu radi iespēju dziļam un atjaunojošam miegam. Mīkstie spilveni, pūkainas un gaišas segas un zīdaini palagi rada gan gandarījuma, gan mājīguma sajūtu. Īpašu noskanu piešķir ar maigu gaismu un aromātisku telpas atsvaidzinātāju.

 

 

Veselā miesā vesels prāts

Veselīgs dzīvesveids mūsdienās tiek novērtēts arvien vairāk. Pareizs sporta apģērbs un aprīkojums var paaugstināt mūsu sportisko sniegumu jaunā līmenī. Svarīgs ir arī veselīgs uzturs, tāpēc ir vērts ieguldīt kvalitatīvā virtuves iekārtā – blenderī, sulu spiedē, salātu rīvē – tie palīdz ātri pagatavot sabalansētus un veselīgus ēdienus.

 

 

Dabas skaistums

Aukstā un vējainā ziema var negatīvi ietekmēt mūsu ādu un matus, tāpēc pareiza kopšana ir būtiska to aizsardzībai un saglabāšanai. Mitrinoši sejas krēmi, ķermeņa eļļas un īpaši matu kopšanas līdzekļi palīdz saglabāt dabisko skaistumu un aizsargā Tavu ādu un matus no skarbajiem laikapstākļiem. Neaizmirsti, ka āda noteikti ir jāpasargā no saules, pat tad, ja saule nav redzama vai atrodas aiz mākoņa.