Iekārto savu mājas biroju

Ofiss savās mājās vairs retums, un tā labiekārtošana ir būtiska, lai radītu patīkamu darba atmosfēru. Ienes savā mājā un birojā tikai pašu labāko – apskati visas idejas sava mājas biroja atsvaidzināšanai!

 

IENES GAISMU

Jaunas sezonas pienākšana vienmēr ir aizraujoša, jo tas nozīmē, ka tu vari atjaunināt savu mājas interjeru. Par pāreju starp gadalaikiem liecina gaismas un krāsu maiņa. Rudens krāsu palete ir piesātināta un sildoša: dabiski brūns, dzirkstoši sarkans, tumši zaļš un pasakaini balts. Nav labāka veida, lai radīt mājīgu rudens atmosfēru, kā maiga apgaismojuma ienešana savā guļamistabā, viesistabā, ēdamistabā un pat vannasistabā! Sveces liesmas kvēlojošais spožums vai lampas maigais mirdzums piešķir telpai siltumu un omulīgu atmosfēru; izvēlies aromātiskās sveces, lai iegūtu ne tikai patīkamu atmosfēru, bet arī aromātu. Ja vēlies piepildīt telpu ar gaismu, bet nevēlies to aizpildīt ar lampām un svecēm, tad piekar pie sienas spoguli. Tas radīs ilūziju, ka telpa ir plašāka un gaišāka, nekā patiesībā.

           

 

IENES KOMFORTU

Sakārtota telpa atvieglo ikdienu, ir vizuāli pievilcīgāka un ļauj tev justies ērtāk un komfortablāk savā vidē. Investē praktiskos mantu glabāšanas risinājumos, kas ir ne tikai praktiski, bet arī kalpo kā interjera dizains. Interesanti un skaisti grozi un kastes ir lielisks veids, kā uzglabāt gan ikdienā bieži lietojamas lietas, gan jebkurus citus priekšmetus, ko nevēlies iestumt skapja tumšākajā stūrī.   

Gatavojoties vēsajam un slapjajam rudens laikam, atrodi sev tīkamākās siltās segas un pašu mīkstākos paklājus, kas uzreiz ienesīs siltumu un maigumu ikkatrā telpā. Savukārt, lai lietusgāzes neradītu nepatīkamus apstākļus atrodoties iekštelpās, slapjos gumijas zābakus noliec apavu plauktā un lietussargus ieliec nožūt īpaši piemērotā grozā.

                 

 

IENES FUNKCIONALITĀTI

Pat nelielas, pārdomātas detaļas, palīdz uzlabot interjera kopējo iespaidu un uzturēt kārtību. Piemēram, virtuvē kompakts galda piederumu komplekts palīdz vienkāršot gatavošanu un vienlaikus ietaupa daudz vietas. Burkas ar vākiem un daudzfunkcionālas kastes palīdz viegli atrast vajadzīgās sastāvdaļas un saglabāt pārtiku svaigu.

Vannas istabā ikdienas higiēnas un dekoratīvās kosmētikas piederumus vari uzglabāt praktiskā kosmētikas somiņā, lai viss nepieciešamais vienmēr būtu pa rokai, neaizņemtu daudz vietas un

Ir interjera elementi, ko var izmantot dažādos veidos, piemēram, žurnālu stendu var novietot ēdamistabā, viesistabā un guļamistabā, turot tajā vēstules, katalogus, žurnālus vai grāmatas, taču to var arī novietot virtuvē un izmantot virtuves dēlīšu uzglabāšanai.

           

 

IENES KRĀŠŅUMU

Šajā gadā ļauj krāsām un rakstiem mirdzēt tavās mājās. Rudens lapu un brīnišķīgo saulrietu nokrāsas piešķir telpām zeltainu krāsu paleti un mājīgu rudens siltumu. Pat pievienojot nelielus akcentus, piemēram, spilvenus, gultas veļu, traukus, vai citus dekorus, var panākt pamanāmu efektu.

Pat dzīvojot pilsētas centrā, ir iespējams savās mājās sajust dabas pieskārienu, piepildot telpas ar istabas augiem, kas ne tikai papildinās interjeru, bet arī uzlabos gaisa kvalitāti. Atrodi piemērotu puķu podu vai krāsainu vāzi un izcel savu augu krāšņumu.

     

 

Atrodi šo un vēl daudz vairāk mūsu e-veikalā un universālveikalā!