IENES RUDENS KRĀŠŅUMU SAVĀS MĀJĀS

Kad vasaras siltums mazinās un lapas sāk uzvilkt košu kažoku, rudens piešķir pasaulei savu maģisko pieskārienu. Drēgnais gaiss, zeltainās nokrāsas un omulīgā gaisotne, ko rada rudens, ir kas patiesi apburošs. Kāpēc gan neaptvert šo sezonas krāšņumu un neienest to savās mājās? Apskati radošas idejas, kā rudens šarmu ienest katrā Tavā mājas telpā – no saulainaii virtuvei līdz dabas toņu vannas istabai,  līdz mierpilnai guļamistabai, aicinošai viesistabai un gleznainam dārzam.

 

Saulaina virtuve

Papildini savu virtuvi ar rudens smaržām un garšām. Izrotā pusdienu galdu ar lauku stila vidusdaļu, kurā ir koka paplāte, kas pildīta ar āboliem, bumbieriem un miniatūriem ķirbjiem. Izvēlies košus traukus, lai ne tikai pievienotu maltītēm siltumu, bet arī radītu vilinošu rudens aromātu. Pakar rudens tematikas dvieļus un dekorus, tādējādi izceļot sezonālās pārmaiņas Tavā kulinārijas oāzē.

    

 

 

Dabas toņu vannas istaba

Pārvērt savu vannas istabu par rudens iedvesmotas relaksācijas oāzi ar vienkāršiem, bet efektīviem pieskārieniem. Nomaini savus ikdienišķos dvieļus pret zemes toņiem piemēram, dedzinātu apelsīnu vai sinepju dzeltenumu, lai atbalsotu mainīgo zaļumu ārā. Izrotā plauktus ar dabas tematiku!

 

 

Mierpilna guļamistaba

Guļamistabā ienes rudens būtību, ieklājot gultu ar omulīgām segām un maigām piesātinātām krāsām, piemēram, bordo vai oranžo. Iepazīstieties ar dekoratīviem spilveniem ar rudens krāsām un rakstiem, lai vēl vairāk akcentētu tēmu. Koka dekors uz naktsgaldiņa piešķirs zemniecisku pieskārienu, lai pilnveidotu rudens iedvesmoto svētvietu.

     

 

 

Aicinoša viesistaba

Tava viesistaba ir mājas sirds, un tai vajadzētu izstarot rudens viesmīlīgo garu. Iekļauj dažādu tekstūru spilvenus siltos, rudenīgos toņos, lai telpa kļūtu vēl aicinošāka. Novieto uz kafijas galdiņa dekoratīvus un rudenīgus elementus.

 

 

Gleznains dārzs

Lai gan gaiss kļūst vēsāks, Tavs dārzs joprojām var ziedēt ar rudens krāšņumu. Iestādi vēlu ziedošus ziedus, piemēram, krizantēmas un asteres koši sarkanos, oranžos un purpursarkanos toņos, lai āra telpā iepludinātu krāsu uzliesmojumus. Iekārto nelielu atpūtas zonu ar spilveniem un segām, lai Tu varētu izbaudīt rudens skaistumu dabas mākslas darbu vidū.