IZDEKORĒ GALDU RUDENS NOSKAŅĀS

Vasaras siltumam graciozi zūdot, priekškars paceļas uz jaunu sezonu – tādu, kas mūs apbur ar savu sarkano, apelsīnu un zelta gobelēnu. Rudens ar savu spirgto gaisu un dabas mākslinieciskumu aicina mūs aptvert tā skaistumu un svinēt bagātīgo ražu, ko tas nes. Šīs sezonālās pārejas centrā ir prieks pulcēties kopā ar mīļajiem pie galda, ko rotā rudens esence. Katrai detaļai, sākot no izvēlētajām krāsām un beidzot ar faktūrām, ir nozīme, veidojot stāstu par siltumu un kopību.

 

Rudenīgi trauku komplekti

Izvēlieties traukus ar rudens iedvesmotiem rakstiem, piemēram, lapām, ozolzīlēm vai meža dzīvniekiem vai vienkrāsainus traukus siltos, zemes toņos, piemēram, dziļi sarkanos, dedzinātos apelsīnus un brūnos toņos. Šie raksti pievienos Tavam galdam rotaļīgu un burvīgu elementu.

    

 

 

Glāzes svētkiem

Rotā galdu ar skaistām glāzē, lai baudītu dzirkstošus dzērienus svinot īpašus svētkus un notikumus. 

   

 

 

Servēšanas trauki

Izvēlies servēšanas traukus, kas pagatavotās maltītes pasniegšanu padarīs īpaši svinīgu, neatkarīgi no tā, vai svētki tiek svinēt ģimenes lokā vai kopā ar draugiem.

   

 

 

Rudenīgas salvetes

Izvēlies salvetes, kas izgatavotas no dabīgiem materiāliem, un siltos un rudenīgos toņos.

 

 

Koka dekori

Koka galda rotājumi piešķir siltumu un dabisku šarmu. No sarežģīti izgrebtiem centrālajiem elementiem līdz smalki izstrādātiem paliktņiem – šie koka dekori ienes iekšā āra skaistumu.