Latvijas zīmoli mājas preču nodaļā

Munio Candela

Atdot cilvēkiem dabas spēku, no kura visi reiz esam cēlušies, bet mūsdienu laikmetā pazaudējuši. Vairot gaismu un siltumu, ko izstaro sveces ar stāstu. Ar tik vienkāršu un godīgu misiju 2008. gadā Elīna Čīma radīja un kopā ar savu māsu Lauru Macius attīsta sveču zīmolu Munio Candela. Munio Candela tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “garīgi spēcīgākā svece”. Katra svece ir rūpīgs un mīļš roku darbs, izmantojot tikai 100% dabīgu sojas vasku un aromātus. Ziemeļu daba ir ietverta katrā meistaru izauklētā Munio Candela svecē.

Vaidava Ceramics

Vaidava Ceramics ir ģimenes uzņēmums, kas kopš 1982. gada ražo kaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Tie apvieno cieņu pret vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilglaicīgu dizainu, kas turas pretī laikam un mainīgajām tendencēm.

an&angel

Zīmols an&angel piedāvā inovatīvus un funkcionālus galda piederumus, kur ar vismodernāko tehnoloģiju palīdzību tiek radīti gaisīgi un eleganti trauki.

Katrs an&angel trauks tiek rūpīgi izpūsts ar muti, sakausējot vairākus stikla slāņus vienā un nodrošinot visaugstākos kvalitātes standartus katrā slānī. Slāņošanas īpašā tehnika ļauj gaismai plūst arī starp stikla slāņiem, piešķirot traukiem to neatkārtojamo mirdzumu un stilu.

Stiklā notverto neuzkrītošo spoguļefektu novērtē klienti visā pasaulē, un tas ir saņēmis dizaina nozares profesionāļu atzinību un apbalvojumus.

 

Munio Candela, Vaidava Ceramics, an&angel meklējiet mājas preču nodaļā, 4.stāvā