NO VANNAS ISTABAS LĪDZ MĀJAS SPA? IZVĒLIES LABĀKĀS IDEJAS NO VISAS PASAULES!

Vai tavs pavadītais laiks vannasistabā pārsvarā ir nemainīgs un aizvadīts steigā? Iesāc gadu, mainot ierastās rutīnas uz relaksējošiem rituāliem. Mēs esam atklājuši piecus mazus padomus no visas pasaules, kas vannasistabā ienesīs lutinošu un harmonisku SPA atmosfēru.

 

1. PATĪKAMS IZKĀRTOJUMS

Dažādos interjera izdevumos, kā arī sociālajos tīklos, bieži var ieraudzīt interesantus izkārtojumus, kur tiek uzglabāti sadzīves priekšmeti. Šī tendence ir lieliski piemērota arī vannasistabām, jo tieši šajā telpā ir daudz lietas, ko var ievietot skaistās kastītēs, kārbiņās un trauciņos, piemēram, ziepes, vai matu kopšanas un kosmētikas piederumus. Vienkāršs veids, kā justies kā interjera guru, ir izvēlēties jaukākās no savām iecienītākajām pudelēm un kastītēm un salikt tās kopā uz skaistas paplātes. Parastais vienā mirklī kļūst unikāls.

Ieliekot vates spilventiņus, vates kociņus un citus piederumus skaistās burciņās un maisiņos, uz kuriem ir patīkami skatīties un pieskarties, vannasistabas izkārtojums uzreiz izskatīsies daudz harmoniskāks.

 

2. PALUTINI SEVI AR MĪKSTIEM TEKSTILIEM

Japānā gan mājas iemītniekus, gan ciemiņus vienmēr gaida čības, kas tiek uzvilktas, ejot uz vannasistabu. Lai gan čību galvenā ideja ir rūpēties par higiēnu, tās bieži vien ir neticami mīkstas un ieskauj kājas siltumā. Tūlīt pēc dušas vai vannas ietinoties maigā halātā un ieslidinot kājas mīkstās čībās, tu nodali sevi un aizsargā no aukstās zemes (un pasaules).

Dodoties uz SPA Japānā, cilvēki pārsvarā valkā kimono, kam ekvivalents mūsu platuma grādos varētu būt, piemēram, viegls lina halāts. Lins ir lielisks materiāls vannas tekstilizstrādājumiem, jo ​​labi uzsūc mitrumu un ātri žūst. Neatkarīgi no tā vai izvēlies skaistu kimono vai gaisīgu lina halātu, tas piešķirs tavai mājas SPA pieredzei neskaitāmus relaksējošus un patīkamus mirkļus. Vēlies papildināt SPA atmosfēru – parūpējies par burvīgi mīkstiem un kvalitatīviem dvieļiem.

 

 

3. RADI NOSKAŅU AR DEBEŠĶĪGIEM AROMĀTIEM

Jau pirms tūkstošiem gadu ēģiptieši savām vannām pievienoja aromātiskās eļļas, un tiek teikts, ka Kleopatra savam vannas ūdenim pievienoja rožu ziedlapiņas. Ēģiptieši uzskatīja, ka smaržas spēj uzmundrināt, atslābināt un atdzīvināt visu ķermeni. Seno ēģiptiešu uzskati par aromātu ietekmi nav nekur tālu zuduši – nav nejaušība, ka augstas kvalitātes SPA uzgaidāmās telpas un procedūru telpas smaržo pēc, piemēram, lavandas, apelsīna vai kanēļa.

Ar pāris aromātiskām svecēm vai ērti lietojamiem smaržu kociņiem ir viegli uzburt nelielu aromterapijas SPA mirkli arī savās mājās. Vai vēlies justies možs jau no paša rīta? Iekurini sveci ar apelsīnu aromātu! Nepieciešams atvieglojums sāpošajiem muskuļiem pēc aktīva treniņa? Ieskauj telpu piparmētru aromātā! Savukārt, kad vēlies vienkārši baudīt laiku ar sevi, lavandas aromāts sniegs miera avotu.

 

 

4. TURKU PIRTS PIESKĀRIENS

Turku pirts ģērbtuvē uz pakaramajiem atradīsi nevis pūkaina frotē, bet gan plāna un smalka auduma dvieļus. Burvīgi rakstainie dvieļi, ko bieži sauc par Hamam dvieļiem, ir ievērojami plānāki nekā to rietumu dvieļu brālēni un ienes Vidusjūras viegluma pieskārienu pat Ziemeļvalstu vannasistabā. Esi gatavs nelielai snaudai pēc pirts? Saritinies turku dvielī un izbaudi atpūtu, kas atjaunos un atsvaidzinās. 

Vissvarīgākais turku pirts jeb hamam apmeklējuma posms ir mazgāšanās, kuras laikā apmeklētājs tiek rūpīgi noberzts no ausu ļipiņām līdz kāju pirkstiem. Šo procedūru arī savā mājas SPA var padarīt par patīkami nomierinošu rituālu, maigi attīrot ādu ar, piemēram, mīkstu vannas birsti vai mazgāšanas cimdu. Aizraujošo piedzīvojumu papildina debešķīgi smaržojoši ādas kopšanas produkti.

 

 

5. IEMĪLIES FRANČU ZIEPĒS

Franči mazgā matus, ķermeni, seju un pat veļu ar vienu un to pašu produktu – Marseļas ziepēm. Šīs ziepes, kas ir guvušas gluži vai kulta statusu, jau gadsimtiem ilgi tiek gatavotas Marseļas pilsētas apkaimē, un to noslēpums ir dabiskajās augu eļļās. To ietekmi ne tikai franču kultūrā, bet arī visā pasaulē var raksturot arī ar to skaisto un klasisko iepakojumu, kas piešķir jebkurai vannasistabai burvīgu akcentu.

 

Esi gatavs savam SPA piedzīvojumam, vai varbūt vēlies papildu iedvesmu? Dodies uz Mājas kategoriju mūsu mājaslapā vai apciemo Mājas nodaļu mūsu universālveikala 4. stāvā, un iekārto savu mājas SPA tieši tā, kā tu to vēlies!