PADOMI OMULĪGAI VASARAS OĀZEI

Tagad domas pāriet uz dārza un balkona pilnveidošanu. Mājīgajā āra viesistabā ir patīkami baudīt dienu vai pasēdēt vakarā ar labu ēdienu. Iepazīsties ar mūsu padomiem un izveido savu vasaras oāzi!

 

Izturīgas āra mēbeles

Skaistās un ērtās āra mēbeles aicina izbaudīt nesteidzīgas vasaras dienas. Izvēloties āra mēbeles, jāņem vērā laikapstākļu necaurlaidīgs materiāls un viegli tīrāmas virsmas. Augstas kvalitātes koka mēbeles saglabā savu dabisko skaistumu. Savukārt metāla mēbeles ir izturīgas un viegli kopjamas, un bieži vien ir piemērotas pat nelielam balkonam. Pagalmā vasaras karstākajām dienām nepieciešamas iekarināmas šūpoles un izturīgs saulessargs, kas vajadzības gadījumā var izturēt arī Latvijas vasaras laikapstākļus.

 

 

Galda klāšana

Pavasara un vasaras gardākās maltītes, protams, tiek baudītas brīvā dabā. Gan rīta kafija, gan darba dienas pusdienas ir kā svētku mirkļi zem saules, un mājīgā āra telpa ir jauka vieta, kur vakarā pasēdēt ar labu ēdienu. Skaisti galda klāšanas piederumi sagādā prieku kopīgos brīžos.

 

 

Funkcionāla vasaras virtuve

Funkcionāla vasaras virtuve nodrošina to, ka vasaras gardumi bez piepūles tiek pagatavoti arī ārā. Pat nelielā telpā var ievietot nelielu galda grilu. Ieslēdz grilu vai cep picas pagalma krāsnī!

 

 

Mazdārziņš pie mājas

Dārzkopība joprojām ir aktuāla tendence, un ir patīkami iegriezties pagalmā vai balkonā, lai izbaudītu brīvu mirkli. Pat nelielā balkonā var ietilpt dārzs podos, un bieži vien ir iespējama kastīšu audzēšana arī pagalmā. Ja Tev nav mājās sava pagalma vai balkona, Tu varat ienest vasaras zaļumus savā pilsētas mājā ar sulīgu zaļumu vai iekštelpu dārzu. Uz palodzes var ierīkot pat nelielu garšaugu dārzu – vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir iestādīt veikalā nopērkamos garšaugus skaistos podos.