Svētku noskaņa tavās mājās

Mājas rotāšana Ziemassvētkiem ir patiesi sirsnīgs laiks, kas palīdz aizmirst ikdienas rūpes un sagādā prieku ikvienam. Iekārto savu mājokli un iegūsti ap sevi gaišu un siltu svētku noskaņu.

Tuvojoties svētkiem, ir īstais laiks atjaunot savus sveču krājumus, pārvērst dīvānu par mīkstu ligzdiņu ar segām un spilveniem un vāzē ievietot sezonas ziedus. Izkar pie logiem papīra eņģelīšus un zvaigznes, izrotā durvis vai galdus ar Ziemassvētku vainagiem, un izvieto burvīgus rotājumus visās telpās, lai radītu maģisko svētku atmosfēru.

 

Tradīciju saglabāšana un jaunu radīšana

Tradicionāli Ziemassvētkos istabā tiek ienesta dzīva eglīte, taču iespējams šogad vēlies izmantot ilgtspējīgas alternatīvas? Atkarībā no gaumes un telpas lieluma, patīkamu svētku atmosfēru savās mājās vari ienest ar dažādu materiālu eglēm. Pēdējā laikā popularitāti guvusi baltā eglīte – kāpēc gan neizvēlēties mākslīgo eglīti, kuru var izmantot gadu no gada un kas neatstāj aiz sevis kaitinošās skujas? Ziemassvētku noskaņu var viegli radīt arī ar Ziemassvētku vainagu, izrotātu egles zaru, ziedu kompozīciju vai pat nelielu eglītes formas Ziemassvētku rotājumu uz galda.

Piepildi istabu ar Ziemassvētku mirdzumu

Gada tumšākais laiks ir pienācis un tas nozīmē – laiks svecēm un lampiņām! Sveces liesma nomierina un rada mājīgu atmosfēru, savukārt, ja vēlies izdekorēt telpu ar lampiņām, izvēlies LED lampiņas, jo tad tu ietaupīsi elektrību. Ziemassvētku gaisotne ir arī savienota ar smaržām – mierīgu un omulīgu atmosfēru tu vari radīt ar aromātiskām svecēm vai telpas atsvaidzinātājiem. Sveces arī sniedz ātru un ērtu veidu, kā uzreiz izmainīt interjera izskatu. Svečturi ar metālisku spīdumu un lampiņu virtenes, kas skaisti izkārtotas un galda, vai ievietotas stikla burkā, piešķirs rotaļīgu dzirksti visai telpai.

Izpaud savu personību ar rotājumiem

Ziemassvētku rotājumi piešķirs svētku burvību jebkurai mājai. Spilgti akcenti, kas izrāda tavu personību, piemēram, mazas dekoratīvas dzīvnieku figūriņas, zvaigznes, vītnes un citi tev tīkami ornamenti, padarīs tavu mājokli mirdzošu un gatavu svētkiem. Ziemassvētku rotājumus var izmantot dažādos veidos, piemēram, izrotāt ar tiem logus, piekārt pie sienas vai griestiem, vai novietot uz plauktiem vai palodzes. Ziemassvētku vecīša ragavas, mazas eglītes dažādās krāsās un piparkūku mājiņas ir ļoti skaisti un rotaļīgi Ziemassvētku rotājumi, kas piešķirs telpai brīnišķīgu izskatu un noskaņu. Svētku galdu vari izcelt ar elegantām vāzēm, kurās ievietoti dažādi zari, priežu čiekuri, zāles, kaltēti ziedi un pušķi.

Svētku tekstils

Ziemassvētku rotājumi nav vienīgais, kas piešķirs mājai atbilstošo svētku noskaņojumu, to vari radīt ar skaistiem tekstilizstrādājumiem – novieto uz dīvāna mīkstus pledus, izrotā atzveltnes krēslu ar spilveniem Ziemassvētku krāsās, uz grīdas izklāj mīkstu paklāju un svinību galdam uzklāj burvīgu galdautu, vai izkārto tematiskas salvetes. Patiess Ziemassvētku entuziasts logiem priekšā izkārs arī skaistus Ziemassvētku aizkarus, kas papildinās visu interjeru.

 

Iedvesmojies no Stockmann un sagatavojies lieliskiem svētkiem! Plaša izvēle un ātra piegāde – atrodi visu nepieciešamo ideālai Ziemassvētku noskaņas radīšanai savās mājās Stockmann universālveikalā un interneta veikalā. Veiksmīgu iepirkšanos!