VASARA UZZIED MĀJĀS UN DĀRZĀ

Vasara ir ideāls laiks, lai atsvaidzinātu mājas un dārza interjeru un ieviestu spilgtas, dzīvespriecīgas krāsas un faktūras, kas atspoguļo saulaino sezonu. Mājas dekoru atjaunināšanai vasarai nav jābūt lielam ieguldījumam — nelielas izmaiņas var radīt lielas pārmaiņas; nomaini smagos aizkarus pret vieglākiem un vēso toņu dekorus aizstāj ar krāsainiem Neaizmirsti par sīkumiem — arī ziemas aromātisko sveču nomaiņa pret augļu smaržām radīs svaigāku sajūtu.

 

Izturīgas un klasiskas āra mēbeles

Skaistās un ērtās āra mēbeles aicinās izbaudīt nesteidzīgās vasaras dienas. Izvēloties āra mēbeles, jārēķinās ar laikapstākļiem, tāpēc pārliecinies, ka mēbeles ir no izturīga materiāla un viegli tīrāmas.  virsmām. Augstas kvalitātes koka mēbeļu izmantošana ārpus telpām saglabās savu dabisko skaistumu, savukārt metāla mēbeles ir izturīgas un viegli kopjamas un bieži vien piemērotas nelielam balkonam. Pagalmā vasaras karstākajām dienām nepieciešamas iekarināmas šūpoles un izturīgs saulessargs.

 

 

 

Iekļauj vasaras krāsas

Iekļauj savos dekorā spilgtus un dzīvespriecīgus toņus – dzeltenos, rozā, oranžos, zaļos un zilajiem; to var panākt, izmantojot spilvenus, segas un pat sienas dekorus.

 

 

 

Uzklāj svētku galdu

Pavasara un vasaras gardākās maltītes, protams, tiek baudītas brīvā dabā. Gan rīta kafija, pusdienas šķitīs kā svētku mirkļi zem saules,. Skaisti galda klāšanas piederumi sagādā prieku kopīgos brīžos.

 

 

Vasaras virtuve

Funkcionāla vasaras virtuve nodrošinās vasaras gardumu raitu gatavošanu arī ārpus telpām. Liec sildīties grilu vai cep picas pagalma krāsnī!

 

 

Laternas dārzam

Laternas un āra lampas nodrošinās dabas baudīšanu arī tad, kad vasaras vakari kļūst tumšāki.

  

 

 

Zaļojošs piemājas dārzs

Apstādījumi un dārzkopība joprojām ir aktuāla tendence, un ir patīkami iegriezties zaļojošā pagalmā vai balkonā, lai pavadītu brīvo laiku. Vari ienest vasaras zaļumus arī dzīvoklī ar sulīgu iekštelpu dārzu. Nelielu garšaugu dārzu vari ierīkot, piemēram, uz palodzes – vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir iestādīt veikalā nopērkamos garšaugus skaistos podos.