VASARAS OĀZE

Vasarnīca un pirts ir divas brīnišķīgas vietas, kur varam atpūsties ikdienas steigas un pilsētas trokšņiem, izbaudīt dabas pieskārienu un rast mieru vienkāršās lietās. Vasarnīca ir vairāk nekā tikai māja un dārzs, tā ir vieta, kur mēs radām atmiņas un baudām vasaru dabas klēpī.

 

Pirts prieki

Pirts ir īsta svētvieta, kur varam atpūsties un atjaunot ķermeni un prātu. Tomēr, lai iegūtu vislabāko pirts pieredzi, ir nepieciešami piemēroti pirts piederumi. Ir vērts parūpēties par linu pirts dvieļiem un kvalitatīvu pirts birsti, modernu tvaicētāju un bērzu smaržojošām ziepēm, lai radītu ideālu atmosfēru. Ieejot pirts tvaika telpā, jūti, kā stress un rūpes izgaist.

 

 

Terase kā oāze

Terase ir vasarnīcas sirds – vieta, kur kopā ar draugiem un ģimeni baudīt vakariņas un radīt īpašus mirkļus. Terasei ir liela nozīme mūsu labsajūtas gūšanai, pievienojot ērtu atpūtas zonu ar krāsainiem spilveniem un skaistiem rotājumiem, mēs radām mājīgu atmosfēru.

 

 

Izdekorē dārzu

Dārza dekorācijas piešķir vasarnīcai personību un padara vasarnīcas atmosfēru vēl burvīgāku. Puķu podi, piekaramās lampas, mīkstās segas un laternas ienes dārzā dzīvību un prieku.

 

 

Laiks vakariņām!

Galda klāšana arī ir veids, kā vasarnīcā piešķirt interjeram mūsdienīgu lauku izskatu, kas padara katru maltīti īpašu! Izmantojot dabiskus materiālus, piemēram, koka, stikla un keramikas traukus, jūs varat pievienot galdam svaigu izskatu.