Vienmēr veselīgi ēdieni ar GreenPan

GreenPan –veselībai nekaitīgu keramikas virtuves trauku izgudrotāji. Uzticamākais zīmols un labākais sabiedrotais netoksisku, viegli tīrāmu un ērti lietojamu katlu un pannu nodrošināšanā. Šie trauki neizdala kaitīgus izgarojumus vai paliekošu piesārņojumu. Droši gatavojiet veselīgus ēdienus ar GreenPan. Kopš 2007. gada miljoniem cilvēku visā pasaulē pievienojušies nepiedegošu keramikas virsmu revolūcijai.

Uzņēmuma vēsture

GreenPan ir Beļģijas firma ar starptautisku reputāciju. Tā ir divu skolasbiedru Jana Helskensa un Vima de Veirmana ieceres īstenojums. Atklājuši, ka tradicionālās nepiedegošās pannas pārkarstot izdala toksīnus un pārklājuma ražošanā tiek izmantots PFOA, viņi izlēma izgudrot jaunu alternatīvu.

Pēc ilgiem meklējumiem viņi atrada perfekti piemērotu materiālu savu produktu piedāvājumam – keramikas pārklājumu ar nosaukumu Thermolon.

Kad sarežģītākais uzdevums bija atrisināts, abi draugi pieaicināja ekspertu komandu un ar patiesu prieku sāka izstrādāt tādu virtuves trauku dizainu, kas izskatās skaisti, kalpo izcili un palīdz gatavot ēdienus patīkami.

Pēc 10 gadiem viņu pannas ir iecienītas visā pasaulē.

 

5. paaudzes nepiedegošas virsmas

GreenPan lepojas ne tikai ar veselīgajiem virtuves traukiem, bet arī ar pastāvīgiem tehnoloģiju uzlabojumiem. Kā nepiedegošu keramikas virsmu virtuves trauku kategorijas izgudrotājiem Greenpan gudrie dizaini un izcilā funkcionalitāte ir cieši saistīti arī ar inovācijām.

GreenPan pētījumu un izstrādes (R&D) komanda pastāvīgi atklāj jaunas idejas un arvien vairāk paplašina veselīgu ēdienu gatavošanas tehnoloģiju iespēju robežas.

Tagad Greenpan jaunākajiem virtuves piederumiem ir 5. paaudzes pārklājums. Šis ir labākais nepiedegošais keramikas virsmas produkts, jo Thermolon ir papildināts ar dimantiem, uzlabojot tā veiktspēju un izturību.

Šeit ir minētas dažas no svarīgākajām tehnoloģijām, ar kādām Greenpan aprīko virtuves traukus:
–        aizsardzība pret skrāpējumiem: inovatīva tehnoloģija pastiprinātai virsmas izturībai pret skrāpējumiem;
–        izturīga, cieta anodēta ārpuse: maksimāla izturība pret skrāpējumiem;
–        enerģiju taupoša indukcijas bāze/pamatne: Magneto indukcijas tehnoloģija nodrošina visaugstākās klases plīts virsmu darbību;
–        izturīgs rokturis: nerūsējošā tērauda rokturis ar kniedēm;
–        ātra un vienmērīga sildīšana: smaga mērierīces konstrukcija nodrošina uzticamus rezultātus.