ZIEMASSVĒTKU GALDS AICINA VIESUS

Ziemassvētki ir laiks, kad varam klāt skaistu Ziemassvētku galdu un par noskaņu rūpējas galda rotājumi, smaržīgu gardumu pilni šķīvji un iecienītāki sezonas trauki, kas simbolizē svētkus. Ģimene un draugi pulcējas pie Ziemassvētku galda, lai izbaudītu brīnišķīgus mirkļus un radītu atmiņas, kas paliks mūža garumā. Tāpēc ir svarīgi, lai Tavs Ziemassvētku galds būtu īpašs, sagādājot prieku ikvienam, kas pie tā pulcējas. Atrodi visu nepieciešamo galda dekorēšanai Stockmann!

 

Trauki un glāzes

Veidojot Ziemassvētku galdu, svarīgi izvēlēties traukus un glāzes, kas izceļ trauku skaistumu. Izvēlies skaistus traukus, šķīvjus un glažes, kas atbilst svētku atmosfērai. Klasiski balti vai sarkani šķīvji un mākslinieciski dekorētas glāzes piešķirs Ziemassvētku galdam greznību un eleganci.

 

 

Servēšanas trauki

Neatstāj novārtā arī servēšanas traukus, jo tie var būt ne tikai praktiski, bet arī dekoratīvi. Izvēlies skaistus un daudzpusīgus servēšanas traukus, lai Ziemassvētku mielastu baudītu eleganti. Šie aksesuāri trauki Ziemassvētku galdam īpašu skaistu pieskārienu.

 

 

Galda tekstils

Izmanto greznus tekstilizstrādājumus, lai radītu siltu un aicinošu atmosfēru. Galdauti sarkanos, zaļos vai zelta toņos un Ziemassvētku tematikā piešķir svētku sajūtu un eleganci. Turklāt varo apsvērt dažādus akcentus, piemēram, zelta salvešu turētājus un Ziemassvētku tematikas salvetes vai paliktņus.

 

 

Ziemassvētku rotājumi

Ziemassvētku rotājumi ir vakariņu dvēsele un sirds. Izmanto Ziemassvētku rotājumus un dabiskus materiālus, lai izveidotu brīnišķīgu centrālo akcentu, kas piesaistīs ikviena uzmanību. Ziemassvētku rotājumi, Ziemassvētku vainagi un mazas Ziemassvētku vecīša figūriņas ir dekorācijas, kas galdam piešķir siltu un mājīgu Ziemassvētku sajūtu.

 

 

Sveces un gaismas

Sveces rada siltu un romantisku atmosfēru, kas padara atmosfēru īpaši mājīgu. Izvēlies dažādu formu un izmēru svečturus un pievieno tiem sveces, kas izplata patīkamu Ziemassvētku smaržu. Uz galda vari arī novietot modernu gaismas ķēdi, kas rada intīmu atmosfēru un piešķir dzirksti visam galdam.

         

 

 

Stockmann novēl jauku Ziemassvētku laiku!