Jaunās aksesuāru nodaļas loterija

Martā atklājam Stockmann jauno, paplašināto aksesuāru nodaļu universālveikala 1. stāvā, kur jums piedāvājam premium klases zīmolu kolekciju aksesuārus, apavus sievietēm un rotaslietas no jau klientu iemīļotiem zīmoliem Michael Kors, Karl Lagerfeld, Furla, Coach, Coccinelle un citiem, kā arī īpašus jaunumus.

Esam lepni savu sortimentu papildināt ar arvien jauniem pasaulē populāriem un pieprasītiem premium zīmoliem, kā, piemēram, Marc Jacobs, Tory Burch, Zadig&Voltair un citiem. Esam arī papildinājuši aksesuāru sortimentu ar klientu sen gaidītu preču kategoriju – dizaineru modes rotaslietām.

Tāpēc aicinām iepazīties ar jauno aksesuāru nodaļu un laimēt jaunā zīmola Tory Burch somiņu! Apmeklē Stockmann jauno aksesuāru nodaļu universālveikalā 16.-17.3.2023., noskanē QR kodu, aizpildi reģistrācijas anketu un piedalies Tory Burch somiņas izlozē.

 

REĢISTRĒJIES DALĪBAI JAUNĀS AKSESUĀRU NODAĻAS LOTERIJAS IZLOZĒ:

     

    Reģistrējoties dalībai loterijā, Jūs piekrītat, ka SIA “STOCKMANN” (juridiskā adrese: 13.janvāra iela 8, Rīga LV-1050, Reģ. nr.: 40003398680) veic šādu loterijas dalībnieku personas datu apstrādi:

    Vārds, Uzvārds, MyStockmann lojalitātes programmas klienta numurs: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju laimesta gadījumā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību.

    Tālruņa numurs un E-pasts: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties gadījumā, ja būsiet laimējis.