Mode, māja un kosmētika

STOCKMANN MODES UN MĀJAS NODAĻAS:

Kosmētikas nodaļa: Ja Tevi vilina skaistumkopšanas pasaule, tad Tava īstā vieta būs kosmētikas nodaļā, kur ikdienā strādāsi ar slavenu zīmolu smaržām, dekoratīvo kosmētiku vai arī sejas, ķermeņa un matu kopšanas līdzekļiem.

Aksesuāru nodaļa: Ja vēlies iepriecināt klientus, padarot viņus skaistus no galvas līdz pat papēžiem, tad piesakies darbam aksesuāru nodaļā un uzzini visu par apaviem, somām, lakatiem, cepurēm un citiem aksesuāriem!

Vīriešu apģērbu nodaļa: Ja Tevi interesē vīriešu mode un Tev būtu prieks mūsu klientiem piemeklēt atbilstošu vizuālo tēlu – apģērbus un apavus klasiskā, lietišķā vai brīvajā stilā, šī nodaļa būtu Tev atbilstoša.

Sieviešu apģērbu nodaļa: Ja ar aizrautību interesējies par jaunākajām tendencēm sieviešu modes pasaulē, Tev piemīt stila izjūta un esi gatavs sniegt profesionālus padomus mūsu klientēm, tad darbs sieviešu nodaļā Tev varētu patikt.

Bērnu apģērbu nodaļa: Ja esi aktīvs un pozitīvs, mīli bērnus un esi gatavs noskaidrot viņu vajadzības, kā arī uzklausīt bērnu vecāku intereses, tad gaidām Tevi bērnu apģērbu nodaļā.

Mājas preču nodaļa: Ja vēlies mājīgu atmosfēru un skaistas lietas sev apkārt, uzzināt dažādas nianses par mājas preču zīmoliem un pastāstīt tās mūsu Klientiem, tad Tu labi jutīsies Stockmann 4.stāvā, kur savus pircējus gaida trauki, pannas, glāzes, tekstila preces un interjera priekšmeti.

 

KLIENTU APKALPOŠANA:

Pastāvīgo Klientu nodaļa: Turpat blakus mājas preču nodaļai atrodas tā dēvētā “PK nodaļa”, kur mūsu pircēji kļūst par Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem un saņem visas priekšrocības, ko Stockmann piedāvā. Ja esi gatavs uzklausīt klientu vēlmes un pozitīvā veidā atrisināt visas neskaidrības, gaidīsim Tevi Pastāvīgo Klientu nodaļā.