Pārtika

PĀRTIKAS SEKTORĀ IR SEKOJOŠAS NODAĻAS, KUR PIENĀKUMI PĀRSVARĀ SAISTĪTI AR DARBU AIZ VITRĪNAS UN KLIENTU APKALPOŠANU:

Maizes nodaļas darbiniekam noderēs iemaņas klientu apkalpošanā un jāspēj strādāt arī ceptuvē, kur svaiga maizīte tiek cepta vairākas reizes dienā. Jau gatavu maizi piegādā gan mazas vietējās ģimenes ceptuves, gan valsts lielākās maizes ceptuves.

Kulinārijas nodaļa piedāvā gatavus ēdienus, ko var iegādāties gan pie letes, gan jau iepakotus. 80% ēdieni tiek gatavoti Stockmann kulinārijas virtuvē pēc īpašām receptēm, ko mūsu klienti ir ļoti iecienījuši.

Siera nodaļas darbiniekam jākļūst par aptuveni 600 dažādu siera šķirņu pazinēju. Vai Tev tas patiktu?

Desu nodaļā pārdevējam jāpārzina plaša gaļas izstrādājumu izvēle, jāzina kas ir jamon serrano, prosciutto crudo, chorizo, basturma, mortadella, panchetta, salami un daudzi citi garšīgi vārdi.

Gaļas nodaļas darbinieka ziņā būs augstas kvalitātes pašmāju un importa gaļa un gaļas izstrādājumi, kā arī daudzi mūsu pašu sagatavoti gaļas ēdieni, kuru marinēšanai izmantotas pēc Stockmann īpašajām receptēm gatavotas marinādes no svaigām izejvielām.

Zivju nodaļā ir jāiepriecina klienti ar bagātīgu pašmāju zivju izvēli, kā arī dažādām jūras delikatesēm.

VAIRĀKĀS PĀRTIKAS NODAĻĀS LIELĀKS UZSVARS TIEK LIKTS UZ DARBU AR PRECĒM – PLAUKTU PAPILDINĀŠANU, DERĪGUMA TERMIŅU KONTROLI

Bakalejas nodaļā ir plaša saldumu, kafijas, tējas, konservāciju un sauso produktu izvēle.

Piena nodaļas darbinieki ir ļoti uzmanīgi un precīzi, jo lielu daļu no viņu darba dienas aizņem derīguma termiņu pārbaude. Kas vēl ir izaicinoši – varētu teikt, ka piena nodaļā vienmēr ir ziema, jo lai piena produkti uzglabātos svaigi, tiem jābūt vēsumā.

Augļu/dārzeņu nodaļas darbinieki rūpējas, lai plauktos būtu tikai paši svaigākie augļi, dārzeņi un garšaugi. Mūsu sortimentā arī dažādi eksotiski augļi, ko ieteikuši mūsu Pastāvīgie Klienti.

Alkohola nodaļas pārdevēji – konsultanti iepazīstina klientus ar dažādu veidu alkoholiskajiem dzērieniem, palīdz piemeklēt īsto dzērienu pie ēdiena, dažādiem kokteiļiem vai dāvanai. Stockmann alkohola nodaļā pieejami arī dažādi ekskluzīvi dzērieni, kas labi jāpārzina, lai par tiem pastāstītu veikala klientiem.

Atbildīgs darbs arī noliktavas darbiniekiem, kas pieņem preci no piegādātājiem un nogādā to tirdzniecības personālam visos universālveikala stāvos.