Kāpēc izvēlēties strādāt Stockmann

Viena no Stockmann vērtībām ir kopīgs darbs.

Mēs vienmēr darām visu iespējamo, kā komandas sastāvdaļa. Mēs novērtējam katru cilvēku, ar kuru strādājam, un ar kuru gūstam gandarījumu darbā. Darbs komandā ir īpaši svarīgs sarežģītos laikos. Kad mēs strādājam kā komanda visi kopā, mēs kā organizācija gūstam panākumus un panākumus svinam kopā.

Paldies mūsu darbiniekiem par prieka pilniem mirkļiem.

 

Stockmann 160

Stockmann grupa 2022. gadā atzīmē 160 gadu ilgu vēsturi, Stockmann Riga atzīmē 19 gadus. Tā ir stabilitāte un drošība! Ir piedzīvoti dažādi laiki, izaicinājumi un kopā esam izveidojuši tādu komandu, kurā viens otru uzklausām un rūpējamies par mūsu klientiem. Ieskaties, kā mēs svinējām Stockmann 160 gadu vasaras ballīti! Vislielākais paldies mūsu darbiniekiem par atmosfēras un prieka radīšanu ♥

 

Darbinieki ir mūsu vērtība

Novembrī godinājām ilggadējos Stockmann darbiniekus. Šogad goda piespraudīti saņēma trīs 10 gadus  un deviņpadsmit 15 gadus nostrādājuši darbinieki. Ik gadu priecājamies, pateikt īpašu paldies par uzticību un lojalitāti uzņēmumam, par vienmēr pozitīvo attieksmi un profesionālo darbu. Darbinieki ir mūsu veiksmes vissvarīgākā vērtība. 

Šogad darbiniekiem sagādājām īsu prieka mirkli pirms darba dienas sākuma un dāvinājām personalizētu Stockmann Delikatess šokolādes torti, lai to baudītu kopā ar kolēģiem vai ģimeni un radītu sajūtas, kas turpinās. 

 

 

Ielūkojies Stockmann Delikatess atklāšānas pasākumā darbiniekiem –