Delikatess servisi tavai ērtībai

Atvērtas austeres

Austeres atvērt nav viegli, un tas bieži ir iemesls, kādēļ atsakāmies no šīs vērtīgās un gardās jūras veltes. Mēs atvērsim austeres jūsu vietā. Jums tikai jāizvēlas – kuras. Pārdevējas atvērs un sapakos tās līdzņemšanai uz ledus ērtās kastītēs.

 

Sagatavots, lai pagatavotu

Stockmann Prep ir īpaši Stockmann Delikatess izveidota maltīšu līnija ērtās kastītēs. Jums tikai jāizvēlas kas gards no mūsu piedāvājuma, jāieliek kastīte cepeškrāsnī, un maltīte 20 minūtēs būs gatava.

 

Vakuumētājs turpat, veikalā

Vakuumēta gaļa un zivs uzglabājas daudz ilgāk, pat līdz divām nedēļām. Tādēļ, ja iepērkaties vairākām dienām uz priekšu, izmantojiet šo servisu. Pārdevējas būs priecīgas jūsu izvēlētos gaļas un zivs gabaliņus ievakuumēt turpat, veikalā. Un tas ir ātri.

 

Burkānu sulas automāts

Burkānu sulai burkāni ir jāmizo, un tas ir ilgi. Mēs to vēlamies un varam izdarīt jūsu vietā, jo pavasarī burkānu sula ir jādzer. Tā dos spēku un atjaunos enerģiju, jo ir tik lielisks A vitamīna avots. Izmantojiet mūsu jauno burkānu sulas automātu!

 

Ananasu griezējs

Ananasu griezējs Stockmann veikalā jau ir kādu laiku. Šis ir tikai atgādinājums. Ja jums mājās nav īpašā ananasu griezēja, tad tērējiet dārgo laiku kam patīkamākam. Ananasu mēs nomizosim un sagriezīsim jūsu vietā. Jūs paši izvēlaties augli, ieliekat to griezējā un pretī saņemat spainīti ar jau sagrieztu, sulīgu augli.