Dāvanu karte

Stockmann dāvanu karte vienmēr ir droša izvēle svētkos

JAUNUMS! Iegādāties stockmann.lv

Stockmann universālveikala dāvanu karte ir vienkāršs veids, kā iepriecināt un tā ir lieliska ideja dāvanai, ja piemērotas dāvanas atrašana šķiet izaicinājums.
Universālveikala dāvanu karte ir lieliska ideja, jo dāvanas saņēmējs var pats izlemt un izvēlēties sev piemērotāko preci vai pakalpojumu no Stockmann universālveikaliem.
Universālveikala dāvanu karte netiek pieņemta kā maksāšanas veids Stockmann.com interneta veikalā.
Ir pieejamas dāvanu kartes šādām vērtībām: €50/€100/€150/€200.

Universālveikala dāvanu karti var izmantot kā maksāšanas līdzekli Somijas un Baltijas universālveikalos, Servisa punktos un vairāku partneru nodaļās, kas atrodas universālveikalos.
Derīguma termiņš: Dāvanu karte ir derīga 24 mēnešus no iegādes datuma.
Dāvanu karte tiek piegādāta Stockmann aploksnē.
Dāvanu kartei nav atgriešanas tiesību.
Iegādāties šeit: Stockmann Stockmann universālveikala dāvanu karte | Stockmann

 

Iegādāties universālveikalā:

Universālveikala Stockmann dāvanu karte ir lieliska izvēle, ja ir vēlme iepriecināt saņēmēju, ļaujot pašam izvēlēties kāroto dāvanu. Ar dāvanu karti var norēķināties par pirkumiem Stockmann universālveikalos Somijā un Baltijas valstīs. Kartes vērtību var brīvi izvēlēties, minimālā summa – 5 EUR. Karte ir derīga 24 mēnešus no tās aktivizēšanas brīža vai pēdējās lietošanas reizes, pārbaudīt kartes atlikumu un derīguma termiņu iespējams pie jebkuras kases. Ar dāvanu kartēm var norēķināties arī pie vairākiem Stockmann partneriem.

Dāvanu kartes var iegādāties visās universālveikala kasēs un Klientu apkalpošanas nodaļā u/v Stockmann 4. stāvā.

Piedāvājam ekskluzīvu iespēju – iegādāties dāvanu karti attālināti, nenākot uz veikalu, bet izmantojot pakalpojumu “Pasūti no veikala” vairāk> 
Iegādājoties dāvanu karti attālināti, Jums ir iespēja to nosūtīt saņēmējam ar kurjeru Rīgas robežās vai uz jebkuru Omniva pakomātu visā Latvijā.

Lai noformētu rēķinu, veiktu pasūtījumu vai noskaidrotu papildus informāciju lūdzu sazinieties ar Klientu apkalpošanas nodaļu:

Tālrunis: 6 7071 222
E-pasts: klientuinfo@stockmann.com
Whatsapp: +371 25 430 430