MYSTOCKMANN – jauna lojalitātes programma un aplikācija

Jaunā MyStockmann lojalitātes programma un aplikācija ir radīta, lai mūsu Pastāvīgajiem Klientiem nodrošinātu plašāku priekšrocību klāstu, īpašus un personalizētus piedāvājumus un ikvienam sniegtu ērtu un iedvesmojošu iepirkšanās pieredzi. 
Lai kļūtu par jaunās MyStockmann lojalitātes programmas dalībnieku, lejuplādē MyStockmann aplikāciju App Store (iPhone telefoniem) vai Google Play (Android telefoniem) un reģistrējies programmai. Ja esi jau Stockmann Pastāvīgais Klients, reģistrējoties norādi savu Stockmann klienta kartes numuru.

   

 

LOJALITĀTES KARTE, PRIEKŠROCĪBAS UN PIEDĀVĀJUMI – ĒRTĀ MYSTOCKMANN LIETOTNĒ

Turpmāk MyStockmann lietotnē atradīsi savu digitālo lojalitātes karti, varēsi apskatīt uzkrāto punktu skaitu, savu lojalitātes programmas līmeni un priekšrocības, kā arī īpašus un personalizētus piedāvājumus.  No MyStockmann aplikācijas varēsi ērti nokļūt Stockmann e-veikalā, kā arī iedvesmoties lasot modes, skaistuma, interjera un Delikatess jaunumus.
Sāc lietot jauno MyStockmann aplikāciju un izmanto visas lojalitātes programmas priekšrocības un īpašos piedāvājumus.

 

LEJUPIELĀDĒ APLIKĀCIJU

APPLE APP STORE vai GOOGLE PLAY STORE   

 

PUNKTU KRĀŠANA IEPĒRKOTIES UN SUDRABA, ZELTA, PLATĪNA LĪMEŅA PRIEKŠROCĪBAS

MyStockmann lojalitātes programmai ir trīs līmeņi
sudraba (0-2999 punkti)
zelta (3000-9999 punkti)
platīna (vairāk kā 10 000 punkti)

Par katru iztērēto eiro Stockmann universālveikalos Latvijā, Igaunijā un Somija, kā arī e-veikalā, saņem 1 lojalitātes punktu. Papildu punktus ir iespējams uzkrāt arī par dažādām aktivitātēm, piemēram, atjaunojot klienta datus vai piesakoties jaunumu vēstuļu saņemšanai. Krāj punktus un saņem attiecīgā lojalitātes līmeņa priekšrocības, bet ne tikai – pateicībā par tavu aktivitāti savā MyStockmann aplikācijā regulāri saņemsi dažādus īpašos piedāvājumus.

 

Īpaši un personalizēti piedāvājumi

Papildu lojalitātes līmeņu priekšrocībām – atbilstoši tavai aktivitātei un norādītajām interesēm, savā MyStockmann aplikācijā atradīsi regulārus īpašos piedāvājumu un pakalpojumus, tai skaitā arī ielūgumus uz Stockmann pasākumiem.