Pārtikas nodaļas servisi un pakalpojumi

Stockmann Delikateses

Stockmann Delikateses ir zīmols visam, ko gatavojam paši universālveikalā Stockmann. No vienkāršā līdz izsmalcinātam! Stockmann Delikatešu nodaļā ir pieejams plašs klāsts uz vietas gatavotu ēdienu un delikatešu – dažādi svaigie salāti, gardi deserti, dažādi pagatavotas daļas un zivis, siltās vitrīnas piedāvājums, pēc mūsu pašu meistaru īpašās receptes marinētas olīvas. Viss svaigi gatavots un kārdinošs.

Sagriezts ananss dažu sekunžu laikā

Zinātnieki anansu ir nodēvējuši par pilnības komplektu – tas stiprina imunitāti un uzlabo vielmaiņu, tajā ir 49  mūsu organismam būtiski uzturelementi – minerālvielas un vitamīni. Viens no iemesliem, kas attur cilvēkus iegādāties šo vērtīgo augli, ir tā sarežģītā mizošana un sadalīšana. Stockmann jūs to varat izdarīt turpat veikalā – unikālā ananasa mizošanas mašīnā. Ielieciet augli īpašajā iekārtā un jau pēc 20 sekundēm, izņemiet to ārā skaisti nomizotu un sagrieztu.

Ievakuumēsim produktus, lai ilgāk saglabājas svaigi

Arvien aktuālāka kļūst gudra iepirkšanās, piemēram – ēdienreižu plānošana un pārtikas iegāde vairākām dienām vai pat visai nedēļai uz priekšu. Tagad mūsu pircējiem ir iespēja iegādāties vairākām ēdienreizēm arī svaigo produkciju – zivis un gaļu, jo Stockmann Delikatešu nodaļa piedāvā vakuumēšanas iespēju, lai šos produktus ilgāk uzglabātu svaigus. Atliek tikai izvēlēties zivi vai gaļu savai maltītei un Stockmann pārdevējs tos ievietos drošajos vakuuma iepakojumos.

Bezmaksas dzeramā ūdens uzpildes punkts

Ūdens ir dzīvības un spēka avots, arī cilvēkam ļoti svarīga ikdienas uztura sastāvdaļa. Mēs esam par brīvu ūdens pieejamību ikvienam , tādēļ  Stockmann Delikatešu nodaļā, rūpēs par klientiem, atrodas bezmaksas dzeramā ūdens uzpildes punkts. Tomēr, ja vēlaties iegādāties minerālūdeni, gāzētu ūdeni vai ūdeni ar dažādām garšām, tad mūsu plauktos atklāsiet vienu no plašākajiem ūdens klāstiem Rīgā.

Stockmann svaigi cepta maize

Mmmm, svaigi ceptas maizes smarža – to tik bieži var sajust Stockmann delikatešu nodaļā, jo lielu daļu maizes šeit cep uz vietas. Franču bagetes – gan lielas gan mazas, Ciabata – klasiskā un ar dažādām piedevām, saldskābmaize, rupjmaize, baltmaize. Tagad arī maizīte, kas cepta bez rauga. Turklāt Stockmann maiznieki jūsu izvēlēto kukulīti turpat arī sagriezīs šķēlītēs.

Stockmann augļu un dārzeņu nodaļa

Stockmann Delikatešu nodaļā ir bagātīgs augļu un dārzeņu piedāvājums. Ko darīt, ja noskatītais arbūzs vai ķirbis ir par lielu? Palūgt Stockmann pārdevējam, lai nogriež no tā tik daudz,  cik ir vēlme iegādāties.

Stockmann Prep

Stockmann Prep ir STOCKMANN zīmols  tiem, kam negribas tērēt laiku gatavošanai, bet gribas garšīgi paēst mājās. Jau safasētas glītās kastītēs gaļa un zivis dažādās mērcēs un marinādēs, gan cūkgaļas, gan liellopa, gan putnu gaļas gabaliņi, arī dažādi sagatavota zivis.. Ar sarkanu krāsu iezīmēti gaļas ēdieni, ar zilu – zivs. Kastītei mājās tikai jānoņem vāciņš un jāliek cepties cepeškrāsnī. Piedāvājums turpinās arī sveramajā vitrīnā. Ērti, ātri, pārdomāti. Sagatavots, lai Jūs mājās pēc garas darba dienas ātri pagatavotu.

Stockmann Delikatess siera nodaļa

Siers gabaliņos, siers šķēlītēs, rīvēts siers.. Tik daudz dažādu sieru ir pieejami Stockmann Delikatešu nodaļā. Ja esat noskatījis kādu no sveramajiem sieriem, tad pārdevējs ar lielāko prieku nogriezīs kāroto gabalu no siera rituļa un , ja vēlēsieties, sagriezīs to arī šķēlītēs.

Samalsim noskatīto gaļas gabalu

Stockmann Delikatešu nodaļas gaļas vitrīnā mēs ar prieku klientiem iesvērsim ne tikai jau kvalitatīvi samaltu malto gaļu, bet arī viņu acu priekšā samalsim noskatīto gaļas gabalu viendabīgā maltās gaļas masā. Malšana ir ātra, jums nebūs ilgi jāgaida.

Stockmann Take Away

Stockmann Take Away zona ir kā maza miera sala dzīvīgajā Delikatešu nodaļā. Tajā var izbaudīt svaigi ceptus kruasānus ar garnelēm vai gaļu, gardus vrapus un paninī maizītes, debešķīgus desertus, kā arī svaigi spiestu sulu, saldējuma kokteili vai gardu kafiju. Turklāt, ja kafiju iegādāsies savā līdzņemamajā krūzītē – saņemsi 10 centu atlaidi. Ja steidzies tālāk ikdienas gaitās, tad izvēlētos produktus iesaiņosim līdzņemšanai videi draudzīgos iepakojumos.