Pārtikas nodaļas servisi un pakalpojumi

Stockmann Delikatess ir zīmols visam, ko gatavojam paši universālveikalā Stockmann. No vienkāršā līdz izsmalcinātam! Stockmann kulinārijas nodaļā ir pieejams plašs klāsts uz vietas gatavotu ēdienu un delikatešu: dažādi svaigie salāti, gardi deserti, dažādi pagatavotas gaļas un zivis, siltās vitrīnas piedāvājums, pēc mūsu pašu meistaru īpašās receptes marinētas olīvas. Viss svaigi gatavots un kārdinošs. Sortiments mainās atbilstoši sezonai.

 

Atvērtas austeres

Austeres atvērt nav viegli, un tas bieži ir iemesls, kādēļ atsakāmies no šīs vērtīgās un gardās jūras veltes. Mēs atvērsim austeres jūsu vietā. Jums tikai jāizvēlas – kuras. Pārdevējas atvērs un sapakos tās līdzņemšanai uz ledus ērtās kastītēs. Atvērtas austeres iesakām izlietot 12 stundu laikā.

 

Sagriezts ananss dažu sekunžu laikā

Zinātnieki ananasu ir nodēvējuši par pilnības komplektu, jo tas stiprina imunitāti un uzlabo vielmaiņu, un tajā ir 49 mūsu organismam būtiski uzturelementi – minerālvielas un vitamīni. Viens no iemesliem, kas attur cilvēkus iegādāties šo vērtīgo augli, ir tā sarežģītā mizošana un sadalīšana. Stockmann jūs to varat izdarīt turpat veikalā unikālā ananasa mizošanas mašīnā. Ielieciet augli īpašajā iekārtā un jau pēc 20 sekundēm izņemiet to ārā skaisti nomizotu un sagrieztu. Līdzās ananasu mizošanas mašīnai atrodas arī pašapkalpošanas sulu spiedes: apelsīnu, granātābolu un mūsu lepnums – unikālā burkānu sulu spiede.

 

Ievakuumēsim produktus, lai ilgāk saglabājas svaigi

Arvien aktuālāka kļūst gudra iepirkšanās, piemēram, ēdienreižu plānošana un pārtikas iegāde vairākām dienām vai pat visai nedēļai uz priekšu. Tagad mūsu pircējiem ir iespēja iegādāties vairākām ēdienreizēm arī svaigo produkciju – zivis un gaļu, jo Stockmann svaigās nodaļas piedāvā vakuumēšanas iespēju, lai šos produktus ilgāk uzglabātu svaigus. Atliek tikai izvēlēties zivi vai gaļu savai maltītei un Stockmann pārdevējs tos ievietos drošajos vakuuma iepakojumos.

 

Bezmaksas dzeramā ūdens uzpildes punkts

Ūdens ir dzīvības un spēka avots, kā arī cilvēkam ļoti svarīga ikdienas uztura sastāvdaļa. Mēs esam par brīvu ūdens pieejamību ikvienam, tādēļ Stockmann Delikatess nodaļā, rūpēs par klientiem, atrodas bezmaksas dzeramā ūdens uzpildes punkts. Tomēr, ja vēlaties iegādāties minerālūdeni, gāzētu ūdeni vai ūdeni ar dažādām garšām, tad mūsu plauktos atklāsiet vienu no plašākajiem ūdens klāstiem Rīgā.

 

Stockmann svaigi cepta maize

Mmmm, svaigi ceptas maizes smarža – to tik bieži var sajust Stockmann Delikates nodaļā, jo lielu daļu maizes šeit cep uz vietas. Franču bagetes – gan lielas gan mazas, Ciabata – klasiskā un ar dažādām piedevām, saldskābmaize, rupjmaize, baltmaize. Tagad arī maizīte, kas cepta bez rauga. Turklāt Stockmann maiznieki jūsu izvēlēto kukulīti turpat arī sagriezīs šķēlēs.

 

Stockmann augļu un dārzeņu nodaļa

Stockmann augļu nodaļā ir bagātīgs augļu un dārzeņu piedāvājums. Ko darīt, ja noskatītais arbūzs vai ķirbis ir par lielu? Palūgt Stockmann pārdevējam, lai nogriež no tā tik daudz, cik ir vēlme iegādāties.

 

Stockmann Prep

Stockmann Prep ir Stockmann zīmols tiem, kam negribas tērēt laiku gatavošanai, bet gribas garšīgi paēst mājās. Jau safasētas glītās kastītēs gaļa un zivis dažādās mērcēs un marinādēs, gan cūkgaļas, gan liellopa, gan putnu gaļas gabaliņi, arī dažādi sagatavota zivis. Ar sarkanu krāsu iezīmēti gaļas ēdieni, ar zilu – zivs. Uz marķējuma atradīsiet informāciju par gatavošanas laiku un temperatūru. Kastītei mājās tikai jānoņem vāciņš un jāliek cepties cepeškrāsnī. Piedāvājums turpinās arī sveramajā vitrīnā. Ērti, ātri, pārdomāti. Sagatavots, lai jūs mājās pēc garas darba dienas ātri pagatavotu.

 

Stockmann Café siera nodaļa

Siers gabaliņos, siers šķēlītēs, rīvēts siers – tik daudz dažādu sieru ir pieejami Stockmann. Ja esat noskatījis kādu no sveramajiem sieriem, tad pārdevējs ar lielāko prieku nogriezīs kāroto gabalu no siera rituļa un, ja vēlēsieties, sagriezīs to arī šķēlītēs.

 

Samalsim noskatīto gaļas gabalu

Stockmann Delikatess gaļas vitrīnā mēs ar prieku klientiem iesvērsim ne tikai jau kvalitatīvi samaltu malto gaļu, bet arī samalsim noskatīto gaļas gabalu viendabīgā maltās gaļas masā. Malšana ir ātra, jums nebūs ilgi jāgaida.

 

Stockmann Cafe

Stockmann Cafe ir kā maza miera sala dzīvīgajā Stockmann Delikatess nodaļā. Tajā var izbaudīt svaigi ceptus kruasānus ar garnelēm vai gaļu, gardus vrapus, debešķīgus desertus, kā arī svaigi spiestu apelsīnu un burkānu sulu, vai gardu kafiju. Turklāt, ja kafiju iegādāsies savā līdzņemamajā krūzīte – saņemsi 10% atlaidi. Ja steidzies tālāk ikdienas gaitās, tad izvēlētos produktus iesaiņosim līdzņemšanai videi draudzīgos iepakojumos.