Privātuma politika un sīkdatnes

Sīkdatņu politika

Šīs Sīkdatņu politikas mērķis ir izskaidrot, kādā veidā Stockmann Oyj Abp, reģistrācijas numurs: 0114162-2, juridiskā adrese: Aleksanterinkatu 52 B, 00101 Helsinki, e-pasts saziņai: etunimi.sukunimi@stockmann.com (“ mēs ”) kā šajā politikā norādīto datu pārzinis, vietnē stockmann.lv un info.stockmann.lv (“ Vietne ”) izmantojam sīkdatnes un citas tehnoloģijas, kā arī sniegt informāciju par Jūsu izvēlēto sīkdatņu iestatījumu pārvaldīšanu.

Šī Sīkdatņu politika papildina mūsu Datu aizsardzības politiku, kas publicēta Vietnē: https://info.stockmann.lv/par-mums/pda/ .

Kas ir sīkdatnes un kā tās tiek izmantotas?

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek nosūtīti no tīmekļa servera uz Jūsu pārlūkprogrammu ikreiz, kad apmeklējat Vietni. Sīkdatnes neapdraud Jūsu ierīci, un atkarībā no Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem un Jūsu izvēlēm tās var saglabāt vai noraidīt.

Sīkdatnes pilda vairākas svarīgas funkcijas, tostarp saglabā informāciju par Jums un Jūsu iepriekšējām darbībām Vietnē. Sīkdatnes saglabātā informācija var ietvert tādus personas datus kā: IP adresi, lietotājvārdu, unikālu identifikatoru vai e-pasta adresi. Tāpat sīkdatnes satur informāciju par valodas iestatījumiem, informāciju par ierīces veidu, kuru Jūs izmantojat Vietnes pārlūkošanai, kā arī lietotāja ID (identifikators), reklāmu ID un citu izsekošanas tehnoloģiju ID.

Sīkdatnes var iedalīt divās grupās – pirmās puses sīkdatnes un trešās puses sīkdatnes. Pirmās puses sīkdatnes ir mūsu sīkdatnes un nosūta informāciju tikai mums. Savukārt trešo pušu sīkdatnes mūsu Vietnē ievieto trešās personas un nosūta informāciju tādām trešajām personām, kuras atpazīst attiecīgo sīkdatni.

Mēs Vietnē izmantojam sīkdatnes, lai Jums nodrošinātu pēc iespējas ērtāku Vietnes izmantošanu. Mūsu Vietnē tiek izmantoti vairāki sīkdatņu veidi atkarībā no to mērķa, piemēram, Obligāti nepieciešamās sīkdatnes, Statistikas sīkdatnes, Personalizēta satura sīkdatnes un Reklāmas sīkdatnes.

Bez Nepieciešamajām sīkdatnēm mūsu Vietnes darbība un pakalpojumu pieejamība Vietnē būtu apgrūtināta vai nebūtu iespējama, tādēļ šāda veida sīkdatnes vienmēr būs aktīvas un to izmantošanai mēs nejautājam Jūsu piekrišanu.

Papildus sīkdatnes, tas ir, Statistikas sīkdatnes, Personalizētā satura sīkdatnes un Reklāmas sīkdatnes mēs izmantosim tikai tad, ja būsim ieguvuši Jūsu piekrišanu informatīvajā sīkdatņu brīdinājuma logā (banerī), kurš Jums parādīsies, kad atvērsiet Vietni. Ja Jūs savu piekrišanu nebūsiet snieguši, mēs šīs papildus sīkdatnes neizmantosim.

Kāda veida sīkdatnes mēs izmantojam, kādam nolūkam un cik ilgi?

 

Kā mēs iegūstam Jūsu piekrišanu sīkdatnēm un kā Jūs varat pārvaldīt Jūsu izvēlēto sīkdatņu iestatījumus (tostarp, atsaukt piekrišanu)?

Piekrišanas iegūšana informatīvajā sīkdatņu brīdinājuma logā

Apmeklējot mūsu Vietni, Jūs redzēsiet informatīvo sīkdatņu brīdinājuma logu (baneri), kurā norādīta vispārīga informācija par sīkdatnēm un to veidiem. Šajā logā Jums ir iespēja izvēlēties, kāda veida (Personalizēta satura, Reklāmas un vai Statistikas) sīkdatnēm Jūs piekrītat. Jūs varat pieņemt lēmumu un piekrist noteikta veida sīkdatnēm, aktīvi atzīmējot un apstiprinot attiecīgo sīkdatņu veidu. Gadījumā, ja vēlaties piekrist visu veidu sīkdatnēm, varat izvēlēties iespēju akceptēt visas sīkdatnes. Tāpat Jums ir iespēja noraidīt visas papildus sīkdatnes – šādā gadījumā tiks izmantotas tikai Nepieciešamās sīkdatnes, un cita veida (Personalizēta satura, Reklāmas un vai Statistikas) sīkdatnes tiks automātiski noraidītas. Izvēles, ko veicat informatīvā sīkdatņu brīdinājuma logā, tiks uzskatītas par Jūsu piekrišanu Jūsu izvēlētajām sīkdatnēm.

Sīkdatņu pārvaldīšana un piekrišanas atsaukšana mūsu Vietnē

Jūs jebkurā laikā varat mainīt sīkdatņu iestatījumus, kā arī atsaukt savu piekrišanu Vietnes sadaļā “Pielāgot sīkfailu iestatījumus ”.

Piekrišanas atsaukšana neietekmē apstrādes likumību, kas balstīta uz piekrišanu pirms tās atsaukšanas.

Atgādinām, ka mēs nelūdzam Jūsu piekrišanu Nepieciešamo sīkdatņu izmantošanai, kuras ir obligātas Vietnes pilnvērtīgai funkcionēšanai.

Pārlūkprogrammas iestatījumi

Jūs jebkurā laikā varat mainīt savas Pārlūkprogrammas iestatījumus un tādā veidā pārvaldīt sīkdatnes pārlūkprogrammas līmenī. Lielākoties pārlūkprogrammas atļauj izmantot visu veidu sīkdatnes, tomēr dažas pārlūkprogrammas piedāvā pārlūkprogrammas paplašinājumus, lai iestatītu sīkdatņu noraidīšanu (daži piedāvā iespēju iestatīt “Do not track” jeb neizsekošanas risinājumu, kas nozīmē, ka izsekošanas sīkdatnes var tikt noraidītas pārlūkprogrammas līmenī). Tādā gadījumā, pat ja Jūs piekrītat noteikta veida sīkdatnēm mūsu Vietnē, pārlūkprogramma pēc noklusējuma var noraidīt šādas sīkdatnes. Parasti šādu sīkdatņu bloķētāju mērķis ir ierobežot tiešsaistes izsekošanu, taču daži no tiem var bloķēt arī dažas Nepieciešamās sīkdatnes. Nepieciešamo sīkdatņu bloķēšana var negatīvi ietekmēt Vietnes darbību un Vietne var nedarboties vai darboties ar būtiskiem traucējumiem.

Jūs jebkurā laikā varat izdzēst jau apstiprinātās sīkdatnes savā pārlūkprogrammā. Tādā veidā Jūs varat atsaukt savu jau sniegto piekrišanu pārlūkprogrammas līmenī. Zemāk ir pieejama informāciju par to, kā Jūs varat pārvaldīt savas sīkdatnes dažās pārlūkprogrammās:

 

Profilēšana

Profilēšana ir jebkura veida automatizēta personas datu apstrāde, kas izpaužas kā personas datu izmantošana nolūkā izvērtēt konkrētus ar fizisku personu saistītus personiskus aspektus, jo īpaši analizēt vai prognozēt aspektus saistībā ar minētās fiziskās personas personīgām vēlmēm, interesēm vai uzvedību.

Stockmann izmanto profilēšanu reklāmas nolūkos. Profilēšanai mēs izmantojam Jūsu sniegto informāciju, piemēram, informāciju par Jūsu interesēm un dzimumu, vai informāciju, kas iegūta, izmantojot sīkdatnes, kuras parāda, par ko Jūs interesējaties. Ja Jūs noraidīsiet [·] sīkdatnes, tad mēs neizmantosim Jūsu datus profilēšanai .

Mūsu veiktās profilēšanas rezultātā netiek veikta automatizētu lēmumu pieņemšana, kurai ir juridiskas sekas vai cita būtiska ietekme uz jums.

Izmaiņas mūsu politikā

Mēs informēsim Jūs par jebkurām izmaiņām šajā Sīkdatņu politikā, publicējot grozījumus Vietnē ar datumu, kurā tie ir spēkā. Šī politika pēdējo reizi ir atjaunota 2022.gada 21.novembrī.