Partneru piedāvājumi

Esot MyStockmann dalībnieks, saņemsiet arī dažādus piedāvājumus no mūsu sadarbības partneriem un Stockmann veikalos Euronics, XS Rotaļlietas, Laiks, Zvaigzne ABC, kā arī kafejnīcās Costa Coffee un Chat.
Partneru piedāvājumi MyStockmann dalībniekiem:

Partneru piedāvājumi

DELUX DREAMS

DELUX ir Skandināvu ģimenes uzņēmums ar vairāk kā 30 gadu pieredzi gultu ražošanā un ir viens no lielākajiem savas industrijas pārstāvjiem Eiropā. Mūsu uzdevums ir izstrādāt un visā pasaulē pārdot unikālus guļamistabas piederumus, kas ļauj mūsu klientiem sniegt augstāko komforta līmeni miega laikā. Visi produkti tiek ražoti Igaunijā Vīlandē, kur 300 cilvēki, apvienojot modernas tehnoloģijas ar labākajiem materiāliem, rada segas, spilvenus, matračus un gultas.

PRIEKŠROCĪBAS MYSTOCKMANN DALĪBNIEKIEM:

 • Papildu -10% ekspozīcijas gultām no salona
 • -30% pasūtot jaunu gultas komplektu (gulta, matracis, virsmatracis, galvgalis)
 • -30% matračiem un virsmatračiem

Atlaides nesummējas ar citu kampaņu īpašajiem piedāvājumiem

Lāčplēša 20A (ieeja no Tērbatas ielas)
Tālr.: +371 67650146
www.delux.ee/lv
Facebook: @deluxdreamsriga
Instagram: @deluxdreamsriga

 

Lieliska dāvana

Vairāk nekā 1700 idejas lieliskai dāvanai – lidojumi, aktīvā atpūta, ūdens un piedzīvojumu parki, atpūta SPA un skaistuma kopšanas procedūras, fotosesijas, apmācības, atpūta viesnīcās, labākie restorānu piedāvājumi un citas sajūtu un adrenalīnu pilnas dāvanas atradīsiet šeit!
Lieliska dāvana – dāvanas ar smaidu!

PRIEKŠROCĪBAS MYSTOCKMANN DALĪBMIEKIEM JŪLIJĀ:

Balto jūras pērļu SPA rituāls no “Elizabetes SPA”

Liegs perlamutra pieskāriens, augstvērtīga relaksācija ar luksus klases balto pērļu SPA produkciju. Izsenais jaunības eliksīrs pārvērsts ekskluzīvā kūrē Jūsu skaistumam un pilnīgai – prāta, ķermeņa atpūtai. Pīlings, relaksējoša masāža, ietīšanas procedūra – individuāli un rūpīgi veiktas, uzklausot klienta vēlmes. Lutināšana aristokrātiskā līmenī! 

Piedāvājumā iekļauts: 

 • Muguras pīlings ar balto pērļu  skrubi;
 • Visa ķermeņa relaksējoša masāža ar balto pērļu losjonu;
 • Siltā ietīšana pērļu  losjonā.

70 – 30% = 49 €

VAIRĀK>

Relaksējošs procedūru komplekss “Krāšņā Peonija”

Sajūtiet liegu peoniju ziedlapiņu pieskārienu atslābinošā un lutinošā procedūrā, kas raisa gaisīgas noskaņas un rada siltas, vasarīgas sajūtas. Peonijas ziedu aromāta liegais pieskāriens un aromterapijas baudījums rosinās mīlestības radītu noskaņu un ļaus sajust vasaras dārza romantisko gaisotni.

Piedāvājumā iekļauts:

 • Visa ķermeņa masāža ar krāšņo peoniju losjonu;
 • Silta, ādu mitrinoša visa ķermeņa ietīšana;
 • Relaksējoša sejas procedūra ar itāļu zīmola kosmētiku „Gerads”;
 • Garda tēja pēc SPA kūres.

80 – 30% = 56 €

VAIRĀK>

Īpašais piedāvājums ir spēkā MyStockmann dalībniekiem, veicot pirkumu Stockmann Pastāvīgo Klientu nodaļā u/v 4.stāvā vai Lieliska Dāvana interneta vietnē www. lieliskadavana.lv , pirkuma noformēšanas brīdī ievadot savas Stockmann Pastāvīgā Klienta kartes pirmos 6 ciparus.

www.lieliskadavana.lv; Info@lieliskadavana.lv
Tālr.: +371 6601 8025

Kino Citadele

MyStockmann dalībniekiem ir iespēja izmantot savu lojalitātes karti (izņemot Stockmann MasterCard), lai saņemtu visas Kino Citadele Kino Kluba priekšrocības. MyStockmann dalībnieki var izmantot savu lojalitātes karti, pirms tam to piesaistot savam reģistrētajam profilam, jebkurā no kinoteātra pārdošanas vietām – kasēs, kafejnīcās POPHouse, Hot’n’Fresh un jumta bārā Vertigo.

MyStockmann dalībniekiem ir pievilcīga cena komplektiem – 7,50€ (L popkorns/nachos/bekonkraukšķis + vidējais dzēriens), kas dod līdz 25% atlaidi PopHouse kafejnīcā. Jumta bārā Vertigo ik ceturksni īpašais Kino Kluba kokteilis. Kinoteātris ir atvērts no plkst. 11.00 un tiek slēgts 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

13.janvāra iela 8, Rīga
kino@forumcinemas.lv
www.forumcinemas.lv

Dr. Lūkina acu klīnika

Kopš 2003. gada Dr. Lūkina acu klīnika Rīgā specializējas redzes lāzerkorekcijā, lai sniegtu iespēju cilvēkiem ar tuvredzību, tālredzību un astigmātismu atbrīvoties no briļļu un kontaktlēcu nepieciešamības ikdienā. Bērniem, kuri lāzerkorekciju nevar veikt vecuma dēļ, šādu iespēju sniedz nakts kontaktlēcas. Tās ir īpašas cietās kontaktlēcas, kas tiek lietotas tikai nakts laikā – guļot iedarbojas uz radzenes virsējo slāni (epitēliju) un izmaina tās formu, lai dienā būtu iespējams skaidri redzēt bez brillēm.

PRIEKŠROCĪBAS MYSTOCKMANN DALĪBNIEKIEM:

 • Pirmsoperācijas izmeklējums par 39 EUR (standarta cena – 60 EUR);
 • 7% atlaide SMART LASIK un TRANS-EPI LASIK redzes korekcijas operācijām;
 • Bērniem – 10% atlaide SMART nakts kontaktlēcu un vizīšu komplektam pirmajam gadam.

Piedāvājums spēkā klīnikas administrācijā uzrādot Stockmann karti, bet bērnu vecākiem – uzrādot vecāka Stockmann karti.

Piedāvājums nav spēkā kopā ar citiem klīnikas īpašajiem piedāvājumiem vai atlaidēm, kā arī bezprocenta aizdevumu.

Rīga, Marijas iela 13, tālr.: +371 67288180
info@acuklinika.lv, www.acuklinika.lv
Facebook: @Acuklinika
Instagram: @Acuklinika