Partneru piedāvājumi

PARTNERU PIEDĀVĀJUMI MYSTOCKMANN BIEDRIEM:

 

 

 

 

STOCKMANN PARTNERI:

 

Kafejnīca un restorāns “Chat” ir vieta, kur varat justies brīvi un saņemt tieši to, ko vēlaties. Gaidām jūs no rīta līdz vakaram gan darba dienās, gan atpūtas dienās.

Mūsu plašajā ēdienkartē ir atbildes gardēžiem, pusdienotājiem, kas grib paēst ātri, un cilvēkiem, kuri vēlas vienkārši labi pavadīt laiku un uzlādēt baterijas pie tases kafijas, glāzes svaigi spiestas sulas un kūkas. Salātus, gatavos karstos ēdienus, zupas, uzkodas, desertus un daudzveidīgus dzērienus papildina pankūkas, voks un pasta, kas tiks pagatavoti tieši jūsu gaumē. Tik “Saki, ko vēlies!”

Darbdienās no 11:45 līdz 15:00 ir pieejams dienas piedāvājums.

 

 

XS rotaļlietas veikals, kurā labākos, aktuālākos un modernākos piedāvājumus atradīs ikviens, kas meklē ko īpašu ar ko iepriecināt bērnus!

Mūsu preču sortimentā atradīsiet Baltijā plašāko LEGO konstruktoru sortimentu, Squishmallows, L.O.L. Surprise lelles, Play-Doh, Pokemon un daudzu citu pasaulē iecienītu zīmolu preces.

 

 

LaiksJewellery – lielākais pulksteņu un juvelierizstrādājumu veikalu tīkls Latvijā. LaiksJewellery ir uzticams uzņēmums ar 29 gadu pieredzi Latvijas tirgū.

Pie mums atradīsiet populārākos Šveices un Japāņu zīmolu pulksteņus, kā arī juvelierizstrādājumus no gadu gaitā pārbaudītiem ražotājiem. Laiksjewellery veikalos katrs var iegādāties labu dāvanu sev vai saviem tuvajiem jebkuram svarīgam notikumam vai ikdienai.

 

 

Mājīgā un plašā Zvaigznes grāmatnīca u/v Stockmann ir vieta, kur draudzīgā gaisotnē izpētīt grāmatu, galda spēļu un kancelejas jaunumus, vieta, kur iedvesmoties brīnišķīgām dāvanām un atrast intriģējošāko ikviena lasītpriekam. Te dzimst asprātīgas idejas un sastopas domubiedri, bet pastāvīgos klientus katru mēnesi gaida īpašie piedāvājumi: bērniem un arī pieaugušiem lasītājiem.

 

 

Costa Coffee ir kafejnīcu tīkls, kura vēsture aizsākās 1971. gadā Londonā. Tagad Costa Coffee pasniedz savu lielisko kafiju daudzās pasaules valstīs. Arī lielveikalā Stockmann ikkatrs klients ir laipni gaidīts!

 

 

Euronics ir elektronikas un sadzīves tehnikas veikals, kas piedāvā kvalitatīvu audio un video tehniku, datortehniku, sadzīves tehniku un aksesuārus. Mūsu veikalā jūs vienmēr sagaidīs prasmīgi un zinoši speciālisti, kuri sniegs konsultāciju un palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko elektrotehniku mājām, darbam vai izklaidei.

 

 

Mēs Mēness aptiekā ticam, ka veselībai ir jābut pieejamākai ikvienam no mums. Tieši tādēļ mūsu profeisonālie farmaceiti ir vienmēr pieejami tur, kur esat jūs! Mēness aptieka – ar īpašām rūpēm par Jums.

 

 

Kinoteātris Forum Cinemas ir Latvijā populārākais kinoteātris, kurš ir arī viens no lielākajiem Baltijas reģionā. Tajā ir 14 kinozāles ar 3 Premium klases auditorijām, no kurām ISENSE ir lielākais kino ekrāns Baltijā, bet divās LUX zālēs iespējams baudīt augstākā komforta kino pieredzi. Forum Cinemas savā repertuārā iekļauj plaša spektra saturu, sākot no Holivudas grāvējiem, filmu festivālu šedevriem, Latvijas režisoru un aktieru darbiem, klasiskā kino gabaliem, līdz pat dažāda veida alternatīvajam saturam, tai skaitā koncertiem, kā arī pasaulē atzītām operas un teātra izrādēm. 

 

 

Partneru piedāvājumi