Kosmētika

Stockmann kosmētikas nodaļa – galamērķis individuālam servisam un labākajiem kosmētikas produktiem sākot no ādas kopšanas, līdz dekoratīvajai kosmētikai. Ikdienas kosmētika, dabīgā kosmētika un luksus produkti, izcili zīmoli, profesionāli pārdevēji un kosmētikas konsultanti – Stockmann kosmētikas nodaļā parūpēsies par Jūsu skaistumu un labsajūtu! Iepērkoties mūsu kosmētikas nodaļā Jūs pārņems sajūta, ka esat iepircies labākajā kosmētikas veikalā Latvijā!
Stockmann kosmētikas nodaļā savām vēlmēm un vajadzībām piemērotus produktus atradīs ikviens, jo piedāvājumā ir ļoti plašs, dažādām gaumēm un vēlmēm piemērots zīmolu klāsts!

Stockmann kosmētikas nodaļa piedāvā iespēju piedalīties dažādu zīmolu lojalitātes programmās – iegādājoties savus iecienītākos produktus no konkrēta zīmola, saņemt īpašas dāvanas vai vēl pievilcīgākas cenas.

Arī kungi Stockmann kosmētikas nodaļā vienmēr jutīsies īpaši, kur mūsu zinošie darbinieki palīdzēs izvelēties atbilstošu aromātus, kam pieejams ļoti plašs sortiments. Kā arī plaši pārstāvētas ādas kopšanas un ikdienas kosmētikas vīriešu līnijas.

To, ka Stockmann kosmētikas nodaļa ir īpaša gan ar saviem produktiem, klientu apkalpošanu un iepirkšanās vidi, apliecina arī tas, ka par vienīgo mājvietu Latvijā to ir izvēlējušies tādi populāri zīmoli kā Aqua di Parma, Giorgio Armani, Gosh, San Tropez, Maria Galland, Joik, Shills black mask, Dirty Works, Herbatin, Paul Michaell un Apache. Šos zīmolus nāc iegādāties uz Stockmann kosmētikas nodaļu.

Stockmann kosmētikas nodaļa ir gatava arī dāvanu meklētājiem – iecienītākie aromāti gan sievietēm, gan vīriešiem, dažādi ādas kopšanas un dekoratīvās kosmētikas dāvanu komplekti, ko par brīvu varēsiet iesaiņot 4.stāvā Pastāvīgo Klientu nodaļā dāvanu saiņošanas punktā.

Tiekamies universālveikala Stockmann kosmētikas nodaļā un Stockmann e-veikalā!