PĀRTIKAS PRODUKTI IKDIENAI UN SVĒTKIEM

Kvalitatīvi, daudzveidīgi produkti un ērta iepirkšanās Stockmann pārtikas nodaļā. Viss nepieciešamais ikdienas maltītēm un arī bagātīgam svētku galdam!

Pasaules garša – tā raksturo Stockmann pārtikas sortimentu, jo pie mums atradīsi produktus no dažādiem pasaules reģioniem.

Plašā sortimentā pieejama arī augstas kvalitātes Skandināvu produkcija. Piedāvājam iespēju Klientiem iegādāties produktus, kas nākuši tieši no Skandināvijas, piemēram Valio, Fazer, Paulig un citi zīmoli, kā arī olas un saldētā prece.

Universālveikala Stockmann pārtikas sortimentā lielu daļu aizņem Latvijas ražotāju produkti. Mēs atbalstām un esam atvērti sadarbībai ar Latvijas ražotājiem gan lieliem, gan maziem. Pie mums atradīsiet aptuveni 260 dažādu Latvijas ražotāju produkciju. Šobrīd īpaši gaidām zemniekus, kas var piedāvāt pašu audzētu produkciju. Stockmann Latvijā ir tikai viens veikals, tāpēc esam elastīgi, ātri pieņemam lēmumus, esam vērsti uz sadarbību un ļoti labprāt saviem klientiem piedāvājam Latvijas ražojumus.

Stockmann pārtikā plaši pārstāvēti ir arī Stockmann privātie zīmoli produktiem, kas ražoti pie mums – Stockmann Delikateses un Stockmann Prep.
Stockmann klienti īpaši iecienījuši šeit pat uz vietas Stockmann virtuvē gatavotās maltītes – dažādus svaigos salātus, siltos ēdienus, dažādus gaļas un zivju produktus, kā arī gardus desertus. Iecienītākie no ēdieniem kulinārijas nodaļā – Cēzara salāti ar vistu, garneļu – ikru salāti, četru sieru salāti, kas pagatavoti pēc īpašas skandināvu receptes. Zivju nodaļā laša Ceviche, foreles, garneļu un tunča pastas, kā arī siļķe un garneles dažādās marinādēs. Nāciet un nobaudiet paši, cik gardi ir Stockmann uz vietas gatavotie ēdieni!

Katru mēnesi veiksmīgi pirkumi – īpašā ikmēneša kampaņā ar nosaukumu Veiksmīgs Pirkums, klientiem tiek piedāvāti vairāk nekā 250 produkti par īpašām cenām. Tie ir ikdienas produkti, kas atrodami visās nodaļās un īpašā cena ir aktuāla vienu mēnesi. Šī ir lieliska iespēja izdevīgi iegādāties jau iecienītus produktus vai izmēģināt kaut ko jaunu. Veiksmīgs Pirkums produkti veikalā atzīmēti ar dzeltenu cenu zīmi.

Pievērsiet uzmanību arī produktiem par īpašām cenām tieši Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem. Šie produkti atspoguļo tendences, sezonalitāti, jaunumus. Šo produktu izlase atrodama Pastāvīgo Klientu piedāvājumu bukletā.

Atklāj jaunas garšas Stockmann pārtikas nodaļā!