IEPIRKŠANĀS AR INTERJERA STILISTI

Stockmann piedāvā iespēju iepirkties mājās preču nodaļā kopā ar interjera stilistēm “L-L Decor Studio” uzņēmuma dibinātājām – Sintiju un Lieni. Stilistes palīdzēs radīt mājvietā atmosfēru, kas atbilst tieši Tavai personībai un vēlmēm. Kopā pieklēsiet mēbeles un apgaismojumu, mājas aromātus, mākslas darbus un citus dekoratīvus un praktiskus aksesuārus.

 

Piesakies pakalpojumam, aizpildot anketu, kurā atbildēsi uz standarta jautājumiem par nepieciešamajiem interjera uzlabojumiem un papildinājumiem. Satiekoties pārrunāsiet vēlmes un izveidosiet mērķi interjeram. Kopā ar interjera stilisti mājas nodaļā atradīsiet visu meklēto.

 

L-L Decor Studio

“Mēs esam interjera stilistes un pārstāvam mūsu vadīto dizaina studiju “L-L Decor Studio”. Nozarē sevi pieteikušas esam salīdzinoši nesen, taču mūsu aizrautības un mīlestības stāsts pret sakārtotu un estētisku vidi sev apkārt ir sācies jau krietni senāk. Esam uzkrājušas pieredzi, iekārtojušas un pārvērtušas telpas, kas ne tikai funkcionāli kalpo tās iemītniekiem, bet sniedz nepieciešamās sajūtas un atmosfēru. Tieši pēdējais ir mūsu vadmotīvs jebkurā projektā – piešķirt telpai identitāti un raksturu, tādā veidā uzlabojot klienta sajūtas, noskaņojumu un dzīves kvalitāti.

Katram klientam ir savs īpašais dzīvesstāsts, kuru mēs vēlamies iedzīvināt viņa telpā. Tāpēc neatņemama sastāvdaļa projekta sākumā ir pamatjautājumi: kā klients tagad jūtas telpā un kā viņš vēlas justies tajā pēc projekta beigām, nevienā no variantiem neignorējot arī nevēlamo. Komunikācijā ar klientu neizlaižam nevienas maņas klātbūtni, jo interjerā ir svarīga katra detaļa – forma, tekstūras krāsa, gaisma, aromāts – un vēl un vēl. Tieši caur klienta sajūtām mēs radām konceptu, veidojam vizualizācijas, veicam interjera priekšmetu un objektu atlasi un galu galā – iekārtojam telpu.”

 

Pakalpojuma cena: 50€ / 1 stunda. MyStockmann biedriem šis pakalpojums ir bez maksas.

Piesakies konsultācijai Stockmann Klientu apkalpošanas nodaļā pa tālr. +371 6 707 1222, rakstot klientuinfo@stockmann.com