REĢISTRĒJIES MYSTOCKMANN APLIKĀCIJĀ

Ilgi gaidītā MyStockmann lojalitātes programma beidzot ir klāt un integrēta ērtā, mobilā aplikācijā. MyStockmann piedāvās vēl personalizētāku klienta pieredzi un priekšrocības, būs vieta iedvesmai, sniegs informāciju par pakalpojumiem un parūpēsies par ielūgumiem uz īpašiem pasākumiem. 

 

Kā piereģistrēties un lejupielādēt aplikāciju?

Reģistrēšanās ir nepieciešama visiem klientiem – gan jauniem, gan tiem, kuri jau ir daļa no Stockmann lojalitātes programmas, lai savienotu esošo informāciju ar MyStockmann programmu. Visiem esošajiem Stockmann Pastāvīgajiem klientiem – pirms reģistrēšanās, lūdzu, sazinieties ar Stockmann klientu nodaļu un atjaunojiet savu kontaktinformāciju, lai veiksmīgi veiktu reģistrēšanās procesu.

 1. Lejupielādē MyStockmann aplikāciju APPLE APP STORE vai GOOGLE PLAY STORE  (atkarībā no savas viedierīces).
 2. Atverot aplikāciju, nospied podziņu ‘GET STARED’ / ‘SĀKT’ un tu tiksi aizvadīts uz reģistrēšanās lapu, kur būs nepieciešams spiest po ‘REGISTER’ / ‘REĢISTRĒTIES’ un izveidot savu profilu.
 3. Aizpildi nepieciešamo informāciju: vārds, uzvārds, dzimšanas datums, telefona numurs, e-pasta adrese u.t.t. Stockmann Pastāvīgajiem klientiem nepieciešams norādīt arī Stockmann Pastāvīgā klienta kartes numuru!
 4. Apstiprini savu profilu ar SMS vai e-pasta adresi.
 5. Pēc apstiprināšanas, tu tiksi aizvadīts uz sadaļu ’LOGIN DETAILS’/ ’PIETEIKŠANĀS INFORMĀCIJA’ ,  kur būs nepieciešams izveidot paroli. Šo paroli pēc tam izmantosi visos Stockmann digitālajos kanālos.
  Tagad esi veiksmīgi izveidojis savu profilu.
 6. Norādi savas intereses, lai saņemtu īpaši tev pielāgotus piedāvājumus.

Izbaudi aplikāciju!

 

Kas ir pieejams MyStockmann aplikācijā?

 • Tava digitālā lojalitātes karte, informācija par tavu līmeni un uzkrātajiem punktiem, kā arī priekšrocībām;
 • Sadaļā ’PRIEKŠROCĪBAS’ būs apkopota informāciju par piedāvājumiem īpaši tev, tava līmeņa priekšrocībām, kā arī partneru piedāvājumiem;
 • Sadaļā ’IEDVESMA’ tev būs iespēja uzzināt aktuālākās tendences un jaunumus, varēsi smelties idejas mājas interjeram, kā arī atrast interesantus rakstus par zīmoliem;
 • Nospiežot podziņu ’E-VEIKALS’ tu uzreiz nokļūsi mūsu mājaslapā.

Novēlam veiksmīgu iepirkšanās pieredzi ar Stockmann!