MAKSĀŠANAS METODES

Lūgums ņemt vērā kampaņas “Trakās Dienas” laikā!

Ja saskaraties ar norēķinu problēmām, lūdzu pārliecinieties, ka esiet atļāvuši uznirstošo logu iespēju Jūsu ierīcē!

 

MASTERCARD, VISA

Savus pirkumus tiešsaistē varat apmaksāt ar MasterCard un Visa maksājumu kartēm, ja savā internetbankā esat reģistrējis karti pirkumiem tiešsaistē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu kartei var būt piemērots drošības ierobežojums attiecībā uz pirkumiem tiešsaistē. To varat pārbaudīt internetbankā vai savā bankā.
Mūsu tiešsaistes veikalā maksājumi ar karti tiek veikti, izmantojot Nets ar SSL aizsargāto maksājuma veidlapu. Mūsu uzņēmumam nav piekļuves jūsu kartes informācijai, un maksājumu kartes informācija netiek glabāta mūsu sistēmās.
Mūsu tiešsaistes veikals izmanto autentifikācijas pakalpojumus Verified by Visa un MasterCard SecureCode, kas tiek izmantoti, lai verificētu kartes īpašnieka identitāti, ja jūsu karte ir savienota ar pakalpojumiem Verified by Visa un MasterCard SecureCode. Kad maksājat, vispirms ievadiet kartes numuru, derīguma termiņu un CVV kodu. Beigās apstipriniet pirkumu, izmantojot savu internetbankas ID vai fiksētu paroli, ko atsevišķi pieprasa jūsu banka. Ievadītie dati, piemēram, jūsu internetbankas ID, netiks pārsūtīti uz Lindex Group Oyj tiešsaistes veikalu.

 

AMERICAN EXPRESS

American Express karte ir derīga tikai stockmann.lv mājaslapai. Kad veicat maksājumu tiešsaistē, jūs tiksiet identificēts ar pakalpojuma American Express SafeKey® starpniecību, kas izmanto 3-D Secure® protokolu. Lai autentificētu pirkumu, jums var tikt prasīts ievadīt vienreizēju 6 ciparu kodu, kas jums tiks nosūtīts e-pastā un/vai īsziņā. Ja esat programmas Membership Rewards® dalībnieks un jūsu kontā ir pietiekami daudz punktu, jums arī būs iespēja izmantot šos punktus pirkuma veikšanai.
Ja esat apmaksājis pasūtījumu ar maksājumu karti un vēlaties preces atdot atpakaļ, summa tiks atmaksāta uz jūsu maksājumu karti.

 

INTERNETBANKA

Klientiem Latvijā iespējams norēķināties, izmantojot SEB, Swedbank, Luminor un Citadele internetbanku. Ja izvēlēsieties maksāt par pirkumu savā internetbankā, jūs no mūsu internetveikala uz brīdi tiksiet pārvirzīts uz savas bankas internetveikalu un jums būs iespēja maksāt par pirkumu no sava bankas konta. Maksājuma detaļas būs redzamas jūsu konta izrakstā. Maksājumu datu nodošana starp jums un jūsu banku ir droša, jo maksājumi tiek veikti, izmantojot Adyen nodrošināto SSL aizsardzību. Maksājot ar bankas kontu, saskaņā ar jūsu bankas līgumiem var tikt piemērotas papildu maksas.