Piegādes nosacījumi

PIEGĀDE LATVIJĀ – STOCKMANN.LV

PIEGĀDE DELIKATESS.STOCKMANN.LV

 

PIEGĀDE LATVIJĀ – STOCKMANN.LV

Piegādei Latvijā tiek piemērota piegādes maksa 4,90€.

Šobrīd visas piegādes pirkumiem no e-veikala stockmann.lv virs 70€ uz Omniva pakomātiem 0€ (standarta cena 4,90€), un Smartpost Itella paku termināļiem vai paku punktiem 0€ (standarta cena 4,90€). Piedāvājums ir spēkā ierobežotu laika periodu.

PIEGĀDES METODES

PIEGĀDES IZMAKSAS (€)

Omniva pakomāts

4,90€

Smartpost Itella paku terminālis vai paku punkts

4,90€

 

PIEGĀDES LAIKS

Piegādes laiks stockmann.lv pasūtījumiem ir līdz 7 darbdienām un kampaņas “Trakās dienas” crazydays.com pasūtījumiem ir līdz 14 darbdienām. Izņēmumi, kas attiecas uz atsevišķām precēm, būs norādīti informācijā par preci. Stockmann Oyj Abp nav atbildīgs par nekādām izmaiņām piegādes laikā vai ietekmi, ko tas rada uz klientu.
Piegādes izmaksas tiek noteiktas par konkrēto pasūtījumu, un mēs centīsimies pasūtījumu piegādāt vienā sūtījumā. Tomēr pasūtījums var tikt piegādāts vairākos sūtījumos, piemēram, pasūtījuma pieejamības, svara vai izmēra dēļ.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegāde var aizņemt arī vairāk laika sakarā ar mūsu piegādes partneru iespējamo augsto noslogotību.

 

PIEGĀDES METODES

PRECES SAŅEMŠANA VEIKALĀ

Pasūtījumu var saņem Klientu apkalpošanas centrā 10 dienu laikā no aicinājuma saņemšanas, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (sūtījumu var izņemt tikai pasūtījuma veicējs).

 

Kad Omniva būs piegādājusi jūsu pasūtījumu uz pakomātu, jums tiks nosūtīta īsziņa. Pēc īsziņas saņemšanas jums 7 dienu laikā pasūtījums ir jāizņem no pakomāta. Lai pasūtījumu saņemtu pakomātā, izmantojiet īsziņā saņemto kodu.

Kad Smartpost Itella būs piegādājis Jūsu pasūtījumu uz Jūsu izvēlēto Smartpost termināli vai paku punktu (Narvesen), jums tiks nosūtīta īsziņa ar unikālo PIN kodu. Pēc īsziņas saņemšanas jums 7 dienu laikā pasūtījums ir jāizņem no Smartpost termināļa un 14 dienu laikā no Smartpost paku punkta (Narvesen).
Izņemot pasūtījumu Smartpost paku punktā (Narvesen), jums būs jāuzrāda saņemtais PIN kods, kas tika nosūtīts īsziņā. Lai pasūtījumu izņemtu Smartpost terminālī, jums būs jāizmanto saņemtais PIN kods un attiecīgā termināļa nodalījuma (durtiņu) numurs. Instrukcija nodalījuma durtiņu atvēršanai būs redzama saņemtajā īsziņā (SMS). Gadījumos, ja jūsu izvēlētais Smartpost terminālis vai paku punkts būs pilns vai sūtījuma izmēri būs neatbilstoši, Smartpost Itella Klientu Serviss ar Jums sazināsies pirms piegādes, vienojoties par pasūtījuma piegādi uz tuvāko pieejamo Smartpost vietu vai mājas piegādi ar kurjeru.

 

 

PREČU PIEGĀDE VIETNEI DELIKATESS.STOCKMANN.LV

Ir divas iespējas pasūtīt produktus no Delikatess mājas lapas:

1) Piegāde mājās 
Piegādes iespēja mājās ir pieejama no pirmdienas līdz svētdienai no 10:00 līdz 20:00.

Jūsu izvēlētais piegādes laiks vietnē tiks rezervēts uz 45 minūtēm vai līdz brīdim, kad būsiet pabeidzis maksājumu. Jums ir atļauts mainīt piegādes laiku pēc maksājuma veikšanas, sazinoties ar klientu apkalpošanas dienestu. Pasūtīšana tai pašai dienai pieejama līdz 12:00.

Lai uzzinātu vai piegādājam uz Jūsu dzīvesvietu, norādiet savu adresi e-veikalā sadaļā “adrese”

Piegādes maksa reģionā (Rīga un Mārupe) ir 4,50 €.
Piegādes maksa reģionā (Baltezers, Ādaži, Carnikava, Jūrmala, Piņķi, Garkalne, Babīte) ir 6,50 €.
Bezmaksas piegāde tiek piemērota no 60 €.
Minimālā pasūtījuma vērtība ir 30 €.
Katrs pasūtījums ietver iepakošanas maksu, kas tiek aprēķināta šādi: katra 10 € vērtība palielinās iepakojuma izmaksas par 0,20 €. Maksa par iepakojumu tiek piemērota līdz pirkuma vērtībai 100 € un maksimālā iepakošanas maksa var būt  2 €. Piemēram, ja pasūtījuma vērtība ir 50 €, iepakojuma izmaksas būs 1 €.

Stockmann ir tiesības jebkurā laikā mainīt piegādes izmaksas, minimālo pasūtījuma vērtību un iepakošanas maksu.

 

2) Click&Collect
Click&Collect ir pieejams no pirmdienas līdz svētdienai no 10:00 līdz 20:00.

Jūsu Click&Collect pasūtījumu var izņemt kases beigu zonā vai arī tas tiks piegādāts jūsu automašīnā atkarībā no klienta izvēles. Autostāvvietā varat novietot automašīnu bez maksas 15 minūtes.

Pasūtījums jāveic vismaz 2,5 stundas pirms izvēlētā laika.
Minimālā pasūtījuma vērtība Click&Collect pasūtījumiem ir 10 €.
Click&Collect pasūtījumā ir iekļauta izpildes maksa 1,5 € apmērā.
Katrs pasūtījums ietver iepakošanas maksu, kas tiek aprēķināta šādi: katra 10 € vērtība palielinās iepakojuma izmaksas par 0,20 €. Maksa par iepakojumu tiek piemērota līdz pirkuma vērtībai 100 € un maksimālā iepakošanas maksa var būt  2 €. Piemēram, ja pasūtījuma vērtība ir 50 €, iepakojuma izmaksas būs 1 €.

Lūdzam pievērst uzmanību, ka Click&Collect laika logi var tikt mainīti! Stockmann ir tiesības jebkurā laikā mainīt noteikumus, izpildes izmaksas, minimālo pasūtījuma vērtību un iepakojuma maksu.

 

Ja Jūsu pasūtītā prece nav pieejama universālveikalā un Jūs esat atļāvis preces aizvietot, tad Stockmann piemeklēs piemērotāko preci, ar kuru to aizstāt. Aizstāšanu iespējams atcelt, sazinoties ar klientu apkalpošanas dienestu. Ja aizvietošana nav atļauta, nauda par preci tiks atmaksāta 5 darba dienu laikā. Ja sveramām precēm ir komplektēšanas novirzes, tad arī par mazāk paņemtajām precēm starpība tiks atmaksāta 5 darba dienu laikā.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu pa norādīto e-pasta adresi vai tālruņa numuru:

E-pasts: klientuinfo@stockmann.com
Tālrunis: +371 6 707 1222.