Šūšanas pakalpojums

Rīgas universālveikalā pirktu svārku un bikšu garuma saīsināšana vai pagarināšana esošā izmēra ietvaros MyStockmann dalībniekiem ir bez maksas, pārējie šūšanas pakalpojumi pie mums pirktam apģērbam, mājas tekstila izstrādājumiem ar 20% atlaidi. Bezmaksas korekcijas iespējams veikt 3 mēnešu laikā no preces iegādes brīža.

Pieteikties pakalpojumam var klātienē, šūšanas darbnīcā u/v Stockmann 2. stāvā vai pie jebkuras kases modes un majas preču nodaļās. Sīkāka informācija par sniegtajiem pakalpojumiem zvanot uz tel. 67071278. Pie pakalpojuma pieteikšanas jāuzrāda Stockmann Pastāvīgā Klienta karte.

Apģērbu korekcijas pakalpojums tiek piedāvāts arī citur iegādātiem apģērbiem, bet uz šo pakalpojumu netiek piemērota MyStockmann dalībnieka atlaide!

  • Uzvalka bikšu garuma saīsināšana no 6,00 €
  • Džinsa bikšu garuma saīsināšana no 7,50 €
  • Svārku, kleitu garuma saīsināšana no 6,00 €
  • Mājas tekstila izstrādājumu garuma saīsināšana 1,50 €/m

 

Tagad ierastajiem šūšanas pakalpojumiem klāt tiek piedāvāts izšūšanas pakalpojums. Profesionāla izšūšanas mašīna nodrošina visa veida izšūšanas tehnikas un veidus. Klientam iespējams realizēt gan savas idejas, gan izmantot jau esošus paraugus ar daudz dažādām tematikām. Izšūt iespējams kā mājas tekstilu (piemēram, galdautu, gultas veļu, dvieli, halātu), tā apģērbu. Cena sākot no 5 €, veidojas no izmantoto diegu daudzuma un dūrienu skaita. MyStockmann dalībniekiem u/v Stockmann iegādāta izstrādājuma izšūšana ar 20% atlaidi. Sīkāka informācija pa 67071278 vai u/v Stockmann šūšanas darbnīcā 2. stāvā.

 

Lejupielādē pilnos pakalpojumu izcenojumus šeit:

Šuvējas pakalpojumi sieviešu apģērbiem

Šuvējas pakalpojumi vīriešu apģērbiem

Šuvējas pakalpojumi mājas tekstila precēm