ILGTSPĒJĪGAS IZVĒLES

Mums vienmēr ir rūpējusi vide, tāpēc domājam par ilgtspēju dažādos rakursos. Ja arī tev rūp, kādā pasaulē dzīvosim pēc 20 un vairāk gadiem, tad mums ir kopīgas vērtības un attieksme pret apkārtējo pasauli. Viens no veidiem, kā domāt par zaļākiem pēdu nospiedumiem pēc sevis, ir iepirkšanās. Plānoti iepirkumi pēc saraksta, maksimāla izvairīšanās no maisiņiem un liekiem iepakojumiem – tas jau ir daudz ikdienas paradumos.

 

Dabai draudzīgi risinājumi

Jau kādu laiku Stockmann ieviesis iespēju katram iepirkties, veicot ilgtspējīgas izvēles. Īpaši atzīmētās vietās var atrast produktus ar tuvojošos beigu derīguma termiņu. Viena no vietām ir gaļas nodaļa, kur var atrast joprojām kvalitatīvu gaļu un gaļas izstrādājumus tūlītējai gatavošanai. Arī augļu un dārzeņu nodaļā (zaļumu ledusskapī) ir ilgstpējīgas izvēles produkti – augļi un dārzeņi ar nelieliem vizuāliem defektiem, kas nav varbūt vizuāli pievilcīgi tirdzniecībai, taču joprojām ir vērtīgi un labi produkti. Šo augļu un dārzeņu vērtība ir daudz lielāka, taču vizuālo nepilnību dēļ pircējiem ir iespēja tos iegādāties par ļoti pievilcīgu cenu un pie viena neveicināt liekus atkritumus. Domājot par ilgtspēju, augļus un dārzeņus, kā arī maizi, kas vairs nav derīga tirdzniecībai, ziedojam Z/S Poči, kur šie labumi tiek zirgiem kā lielākais kārums. Šis ir viens no veidiem, kā ilgtspējīgi domājošs uzņēmums neveicina atkritumus un dod kādu pienesumu dabai.

 

Ērti un ilgtspējīgi – Stockmann Delikatess pakalpojumi

Ūdens ikdienā tiek patērēts ļoti daudz, un arī dzeramā ūdens iegādē var domāt ilgtspējīgāk. Tā vietā, lai pirktu kārtējo ūdens pudeli, uzpildi esošo Stockmann veikala dzeramā ūdens stacijā. Šo ūdens uzpildes staciju var izmantot arī augļu un dārzeņu nomazgāšanai, lai tos varētu ēst uzreiz pēc iegādes. Tavām ērtībām, pieejams arī vakuumēšanas pakalpojums. Vakuumēta gaļa un zivs uzglabājas daudz ilgāk, tādēļ, ja iepērcies vairākām dienām uz priekšu – izmanto vakuumēšanas pakalpojumu. Izvēlies iecienīto gaļas vai zivs gabaliņu un mēs to ievakuumēsim uz vietas tur pat veikalā.

Vienreizējie trauki un iepakojumi diemžēl ir lieta, kas veido milzīgu daudzumu atkritumu, tāpēc domājot par to, kā palīdzēt šo apjomu samazināt, esam ieviesuši iespēju jebkuru produktu no kulinārijas nodaļas pasniegt uz šķīvja, lai to apēstu uz vietas kafejnīcā. Tādā veidā mēs izvairāmies no nevajadzīgiem iepakojumiem, kas tiek izmantoti uz īsu brīdi, lai pasniegtu ēdienu. Ja vēlies nopirkt salātus, kādu silto ēdienu, desertu vai ko citu tūlītējai apēšanai, izmanto šo iespēju pasniegt ēdienu uz traukiem un baudi to kafejnīcas zonā bez lieku atkritumu radīšanas.

 

Mūsu bites

Ja vasaras sezonā Rīgas centrā pamanāt bites un domājat, ka tās apmaldījušās, tad kļūdāties. Uz Stockmann universālveikala jumta izvietojam bišu stropus, kuros Rīgas centra čaklākās bites sanes ziedu medu. Un pēc tam to ievācot un safasējot, radam produktu tirdzniecībai bez liekām loģistikas izmaksām. Stockmann medus ir produkts, ar ko īpaši lepojamies, jo tas ir unikāls, tepat radīts un pie tam vēl palīdzot mazākajām radībām pildīt savu misiju šajā pasaulē. Atbalsti Rīgas bites, iegādājoties Stockmann medu!

 

Latvijas ražotāji mūsu plauktos

Stockmann lielu uzsvaru liekam uz Latvijā ražotu pārtikas produktu piedāvājumu, atspoguļojot mūsu apņemšanos atbalstīt vietējos ražotājus un nodrošināt klientiem augstas kvalitātes un svaigus produktus. Mēs esam pārliecināti, ka šis piegādes ķēdes īsāks savienojums ne tikai sekmē vietējo ekonomiku, bet arī nodrošina klientiem piekļuvi svaigākai un kvalitatīvākai pārtikai.

Papildus plašajam Latvijā ražoto svaigu augļu, dārzeņu, gaļas un piena produktu klāstam, Stockmann katru dienu uz vietas ražo arī dažādus kulinārijas, konditorejas produktus ar Stockmann Delikatess zīmolu. Stockmann Delikatess zīmola produkti tiek gatavoti, izmantojot augstākās kvalitātes izejvielas, kas, cik vien iespējams, tiek iegūtas no vietējiem ražotājiem. Latvijā ražotu pārtikas produktu īpatsvars mūsu veikalā ir virs 30%, veidojot būtisku daļu no kopējā sortimenta.

Mēs esam lepni, ka spējam piedāvāt plašu Latvijā ražotu pārtikas produktu klāstu un uz vietas ražotus kulinārijas un konditorejas izstrādājumus, un mēs esam apņēmušies turpināt šo praksi, lai nodrošinātu mūsu klientiem augstāko garšas pieredzi.