STOCKMANN SOMIJĀ 160 GADI

160 gadus mēs esam raudzījušies nākotnē un dzīvojuši līdzi laikam. No pavisam neliela veikaliņa esam kļuvuši par tendenču noteicēju, esam piedzīvojuši lielas pārmaiņas un pielāgojušies jaunā laikmeta prasībām. Somijā Stockmann ir pazīstams kā industrijas aizsācējs un izcils pakalpojumu sniedzējs.

“Stockmann – tā ir sena vēsture un spēcīgas tradīcijas, kurām ir īpaša vieta mūsu sirdīs. 160 gadi apstiprina, ka mūsu misija ir pareiza: darīt visu klientu labā, piedāvājot produktus un pakalpojumus, kādus pircēji no mums sagaida. Mūsu galvenā vērtība ir zinoši un uz klientu orientēti darbinieki. Tie veido Stockmann un ir mūsu panākumu atslēga gan šobrīd, gan nākotnē. Iepriekšējie gadi ir bijuši liels izaicinājums, tas ir bijis pielāgošanās laiks. Vēlos pateikties darbiniekiem par ieguldīto darbu, kas paveikts mūsu uzņēmuma attīstībai. Mēs esam arī noteikuši jaunu virzienu – pilnā gaitā pretī nākamajiem 160 gadiem”, saka Jari Latvanen, Stockmann CEO.

Šī gada ietvaros esam radījuši daudzus pārsteigumus klientiem, ko aicinām baudīt Stockmannn universāļveikalā. Mēs gribam pārsteigt jūs un sevi, svinēt šodienu, mīlestību un raudzīties nākotnē. Aicinām jūs apskatīt 160 gadu vides objektu, gaismu instalāciju veikalā, kā arī citus pārsteigumus.