STOCKMANN X LATVIAN DESIGNERS RIGA FASHION WEEK

Šopavasar universālveikals “Stockmann” ir svarīgākā galvaspilsētas modes notikuma Rīgas modes nedēļas galvenais sadarbības partneris un atbalstītājs. Modes svētkiem par godu kultūras telpā “Hanzas Perons” “Stockmann” kopā ar atzītiem Latvijas dizaineriem vienojās modes skatē – īpašā 2023. gada pavasara/vasaras kolekciju prezentācijā, piedāvājot aktuālas tendences, unikālu stilu un ilgtspēju pāri visam.

Kolekcijas modeļus perfektā simbiozē apvienojusi talantīgā stiliste Sintija Selicka-Užāne. ”Man ir patiess gods jau trešo reizi veidot modes skates stilu “Stockmann”, turklāt šoreiz pakāpjoties jaunā līmenī – piedaloties uz galvenā podija Rīgas modes nedēļā,” prieku pauž Sintija, uzsverot, ka strādāt kopā ar latviešu dizaineru pērlēm viņai ir jauns radošais izaicinājums.

Modes skatē īpaša uzmanība tika pievērsta tādām aktuālajām sezonas tendencēm kā džinsa audums, gaiši raksti, ķermeņa līnijas un pērles, kā arī tādām stila kombinācijām, kas akcentē valkātāja būtību.

Uz mēles bija redzamas skandināvu dizaina iedvesmotas modes preces no “Stockmann” 2023. gada pavasara/vasaras kolekcijas, kā arī spilgtas stila pērles no “Nolo”, “Anna Led” kolekcijas “Flashback”, “Unattached” kolekcijas “present perfect” un zīmola “Cinnamon Concept” kolekcijas “IERAUDZĪT”.

Visi skatē pārstāvētie apģērbu zīmoli iemieso līdzīgas vērtības ilgtspējas, zaļās domāšanas un atbildīga patēriņa jautājumos, piedāvājot augstas kvalitātes apģērbu un aicinot “pirkt mazāk, bet labāku”. Tāpat zīmoli rūpējas par to, lai visi apģērbos izmantotie materiāli tiktu rūpīgi atlasīti, pievēršot uzmanību to ražošanas un aprites ciklam un vienlaikus radot tērpus, kas valkātājiem sniedz drosmi, pašapziņu un individualitātes sajūtu.

Foto: Mark Litvyakov

Ilgtspējas, stila un citus jautājumus pēc modes skates interesentiem bija iespēja apspriest “Meet&Greet” pasākumā, kurā piedalījās gan stiliste Sintija Selicka-Užāne, gan modes skatē pārstāvētie dizaineri – Viktorija Joniene, “Nolo”, Anna Led, “Anna Led”, Una Pūpola, “Unattached” un Antra Hanna Elerta, “Cinnamon Concept”.

U/V Stockmann būs iespējams iegādāties Latvijas dizaineru Anna Led, Iveta Vecmane, Cinnamon Concept un Vaskala darinājumus no 25.04.-21.05.

Viesu bildes no STOCKMANN X LATVIAN DESIGNERS modes skates ŠEIT. (Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis)