APGŪSTI SKAISTUMA MĀKSLU AR STOCKMANN!

Atklāj izsmalcinātības un elegances pasauli ar Stockmann rūpīgi izstrādāto kosmētikas izlasi, kas nu pieejama arī mūsu e-veikalā. No ikoniskām klasikām līdz jauniem zīmoliem, Stockmann piedāvā plašu produktu klāstu, lai apmierinātu katra skaistumkopšanas entuziasta vēlmes.

 

Iepazīsti Stockmann e-veikalā pieejamos zīmolus:

Giorgio Armani ir ievērojams zīmols kosmētikas pasaulē, kas iemieso eleganci un izsmalcinātību. Giorgio Armani, kas ir slavens ar saviem augstas kvalitātes produktiem un novatoriskām formulām, piedāvā daudzveidīgu kosmētikas klāstu, kas izstrādāts, lai uzlabotu un akcentētu dabisko skaistumu. No mirdzošiem tonāliem krēmiem, kas nodrošina nevainojamu pārklājumu, līdz greznām lūpu krāsām, kas izstaro mūžīgu šarmu, katrs produkts ir izstrādāts, rūpīgi pievēršot uzmanību detaļām. 

IEGĀDĀJIES GIORGIO ARMANI KOSMĒTIKU ŠEIT 

 

Vācu modes zīmols Hugo Boss, kas pazīstams arī kā vienkārši Boss, tika dibināts 1924. gadā Metzingenā, Vācijā.  Uzņēmums tika nosaukts zīmola radītāja Hugo Bossa vārdā, kurš dizis, miris un visu mūžu nodzīvojis Metzingenā.  Uzņēmuma galvenā mītne joprojām atrodas pilsētā, kurā dzīvoja Hugo.

Mūsdienu modernajā pasaulē uzņēmumam tagad ir divi galvenie zīmoli: Hugo un Boss.  Katram zīmolam ir savs unikāls stils un klientūras tips, kam tie ir saistoši.  Pieaugot zīmolam, palielinājās arī virzieni, kur tas izplatījās.  Hugo Boss pirmo licenci smaržu ražošanai oficiāli saņēma 1985. gadā – tajā pašā gadā tika izlaistas pirmās smaržas – Boss Number One.  Tā kā pieauga vīriešiem domāto aromātu kolekcija, 1997. gadā uzņēmums pievienoja arī sievietēm domāto aromātu līniju – Hugo for Women. 

Mūsdienās ir aptuveni simts dažādu Hugo Boss smaržu. Tiem ir ļoti plašs stilu klāsts jebkuram gadījumam un jebkurai gaumei.

IEGĀDĀJIES BOSS KOSMĒTIKU ŠEIT

 

1968. gadā gudrs skaistumkopšanas redaktors jautāja vadošajam dermatologam: “Vai var izveidot lielisku ādu?” Un piedzima Clinique. Zīmola misija vienmēr ir bijusi nodrošināt visdrošākās un efektīvākās formulas vienkāršās rutīnās, kas sniedz ievērojamus rezultātus. Bez parabēniem. Nesatur ftalātus. Bez smaržas. Vienkārši #HappySkin.

IEGĀDĀJIES CLINIQUE KOSMĒTIKU ŠEIT

 

Estée Lauder ir The Estée Lauder Companies vadošais zīmols. Zīmols, kuru dibināja Estée Lauder, kura ir viena no pasaulē pirmajām sieviešu uzņēmējām, šodien turpina savu mantojumu, radot augstas kvalitātes ādas kopšanas un kosmētikas produktus, un ikoniskus aromātus, kas ir piepildīti ar dziļu izpratni par sieviešu vēlmēm. Šodien Estée Lauder sadarbojas ar sievietēm vairāk nekā 150 valstīs visā pasaulē – šīs attiecības konsekventi atspoguļo Estée spēcīgo un autentisko sieviete-sievietei skatījumu.

IEGĀDĀJIES ESTĒE LAUDER KOSMĒTIKU ŠEIT

 

Gucci ir itāļu augstākās klases luksusa modes nams, kas atrodas Florencē, Itālijā, un to 1921. gadā dibināja Guccio Gucci, tādējādi tas ir viens no vecākajiem Itālijas modes zīmoliem, kas darbojas vēl šodien. Tā produktu klāstā ir rokassomas, gatavie apģērbi, apavi, aksesuāri un mājas dekorācijas, un tas licencē savu nosaukumu un zīmolu Coty – smaržām un kosmētikai ar nosaukumu Gucci Beauty.

Uzņēmuma pirmais aromāts Gucci No. 1 sievietēm tika laists klajā 1974. gadā. Kopš tā laika ir izlaista virkne smaržu vīriešiem un sievietēm, un daudzas no tām, tostarp Gucci 3 un L’Arte di Gucci, ir kļuvušas par leģendārām smaržu kolekcionāru vidū.

IEGĀDĀJIES GUCCI KOSMĒTIKU ŠEIT

 

Lancôme ir sinonīms franču elegancei un greznībai. Ar bagātīgu mantojumu, kas datēts ar gadu desmitiem, Lancôme konsekventi piedādā produktus, kas apvieno zinātni un mākslinieciskumu, lai apmierinātu dažādas skaistuma vajadzības. Sākot ar ikoniskajām ādas kopšanas līnijām, līdz apburošajam kosmētikas klāstam, Lancôme piedāvā harmonisku inovāciju un mūžīgas pievilcības sajaukumu. 

IEGĀDĀJIES LANCOME KOSMĒTIKU ŠEIT

 

Visi vecumi, visas rases, visi dzimumi. M·A·C (Make-up Art Cosmetics) ir vadošā kosmētikas autoritāte visiem. Kopš tā izveides Toronto, Kanādā, pirms vairāk nekā 30 gadiem, zīmola popularitāte ir augusi, pateicoties grima mākslinieku, modeļu, fotogrāfu un žurnālistu pasaules mēroga atbalstam visā pasaulē. M·A·C grima mākslinieku pastāvīgā klātbūtne aizkulisēs vairāk nekā 100 modes nedēļu šovos visā pasaulē nodrošina tā kā pasaules vadošā skaistumkopšanas tendenču noteicēja apskaužamo statusu.

IEGĀDĀJIES M·A·C KOSMĒTIKU ŠEIT

 

Skandinavisk, zīmols, kas sakņojas Skandināvijas dabas un kultūras būtībā. Iedvesmojoties no Ziemeļvalstu reģiona satriecošajām ainavām, tradīcijām un vērtībām, Skandinavisk piedāvā virkni aromātisku sveču, difuzoru un personīgās higiēnas līdzekļu, kas sevī ietver ziemeļu mieru un skaistumu. Katrs produkts ir rūpīgi izstrādāts, lai radītu dāņu mājīguma un apmierinātības koncepciju. Ar smaržām, kas uztver kraukšķīgu mežu, piekrastes vēsmu un mājīgus mirkļus pie kamīna, Skandinavisk pārved jūs uz klusuma un vienkāršības pasauli. Aptverot gan dabu, gan dizainu, zīmols sevī ietver skandināvu dzīves būtību, ļaujot jums piesātināt jūsu apkārtni ar burvīgo ziemeļu garu.

IEGĀDĀJIES SKANDINAVISK KOSMĒTIKU ŠEIT