BOSS The Collection kolekcija

 BOSS pielāgotās smaržas 

Katrai tradīcijai – sava ģērbšanās etiķete, katram pasākumam – savs aromāts.  Gan ikdienišķos, gan neparastos notikumos novērojamā cilvēku daudzveidīgā gaume ik dienu izpaužas ne vien modē, bet arī smaržu lietošanā. 

Lai ilustrētu aromātus, kas vēdī ap vīrieti, ar The Collection kolekciju ir radīta smaržu stila grāmata, atspoguļojot BOSS firmas apģērbiem raksturīgo un meistarīgo izpildījumu, kas nu ietverts vīriešiem paredzētā astoņu zīmīgu kolekcijas aromātu komplektā. 

Katru no tiem iedvesmojis aromātam atbilstošais raksturīgais vīrieša apģērba gabals. Daiļrunīgi kontrastējoša, katra kompozīcija ir tikusi pielāgota tā, lai izpaustu zīmolam raksturīgo stilu, izvēloties vislabākās sastāvdaļas, lai radītu ekskluzīvu elegantu aromātu kolekciju.  

 

Aromāts un apģērbs – viens neatkārtojams raksturs 

Tikai viens acu uzmetiens, un visi zina, ka vīrietis ir uzvilcis BOSS. Tagad šī vienreizīgā nezūdošā elegance, kvalitatīvas izejvielas un šikais stils ir apvienoti astoņu vīrišķīgu neaizstājamu unikālu aromātu kolekcijā. 

Ar tikpat meistarīgu roku darbu, ar kādu drēbnieks rada satriecošu vienreizīgu modes tērpu, katrs no The Collection kolekcijas astoņiem zīmīgajiem aromātiem ir rūpīgi darināti un iepildīti stikla pudelītē: leģendārās pudelītes plūdenās formas papildina etiķete, kāda atrodama arī uz modes nama apģērba. Lai atgādinātu par konkrēto vīrieša apģērba gabalu, pudelītes ir apdedzinātas augstā temperatūrā, iegūstot atbilstošo piesātināto “šķidra” materiāla toni un spīdumu. Šai retajai kolekcijai nevainojami pieskaņotas krāsotās cilindriskās kastītes uz metāliskas pamatnes.  

 

 

Vigorous Cologne  

 

Koksne un citruss īpaši slaidam fasonam. 

Ar dzeltenīgajām citrusa notīm aromāts Vigorous Cologne The Collection kolekcijā sasaucas ar klasisko, nevainojamo balto kreklu – neatņemamu apģērba gabalu ikviena eleganta vīrieša garderobē un vistīrāko panākumu simbolu. Zīmīgo citrusa aromātu paspilgtina pačūlijas koksnes pēcsmarža, kas kompozīcijai piešķir veselumu un raksturu. Tas uzplūst kā dzidra un spirgta svaiga gaisa brāzma. 

 

 

Energetic Fougère  

 

Nezūdošs svaigums – piemērots, lai apceļotu pasauli. 

Tāpat kā leģendārais ceļojumu uzvalks, kura pakļāvīgais un gaisu caurlaidīgais audums saglabā formu, arī tā iedvesmotais aromāts Energetic Fougère garantē nevainojamu tēlu. Gluži kā audums, kas neburzās, vībotne piešķir nezūdošu aromātisku svaigumu papardes smaržai. Šīs kompozīcijas pamatnotis ir piesātinātas ar krēmīgu sandalkoka dūmaku, lai radītu pievilcīgu tēlu, kas nezaudē ieturētību un izsmalcinātību. 

 

 

Magnetic Musk 

 

Garš muskusa mētelis ar kašmira maigumu. 

Aromāts Magnetic Musk slēpj tik iekārojamā BOSS klasiskā garā kašmira mēteļa satriecošo samtaino skaistumu. Nebeidzamais muskusa un sandalkoka akordu siltums kūsājot unisonā rada glāsmainu zīdainības efektu. Šīs kompozīcijas liegā aromāta pēcsmarža apņem tikpat glāsmaini kā greznā garā mēteļa gludā odere. 

 

 

Elegant Vetiver 

 

Uzvalks tikai no vetīvera – elegancei, kas radīta pēc individuāla mēra. 

Aromāts Elegant Vetiver atspoguļo to skaidro apmierinājuma sajūtu, kas rodas, kad uzvelc pēc sava mēra šūtu uzvalku. No galvas līdz pat papēžiem viss vīrieša stāvs vetīverā tiek izcelts vislabākajā gaismā ar pistācijas aromātu – negaidīti pievilcīgu viesi šajā kompozīcijā, kas ir labākā no visām, gluži kā nevainojams, pēc mēra šūts uzvalks. 

 

 

Noble Wood 

 

Brīnišķīgs koksnes aromāts, tik efektīgs kā kašmira svīteris. 

Aromāts Noble Wood uzbur vīrišķīga krāšņuma paraugu – izcili kvalitatīvu un smalku kašmira adījumu. Tāpat kā šī bītlene no apkaklītes līdz piedurkņu malām, arī cēlās ozolkoka un ilgi noturēta viskija smaržas kompozīcija izceļ vīrieša auguma formas. 

 

 

Daring Saffiano 

 

Melna āda – aromātam, kāds piemīt vara apsūbējumam. 

Aromātā atklāta vīriešiem raksturīgās leģendārās taisnā piegriezuma ādas jakas līdzība ar smaržu tēlu. Aromāta Daring Saffiano jutekliskajā graudaugu spožumā un sārtās pelargonijas lapu smaržā jaušama pilsētai piemērota ādas apģērba izteiktā kontrastainība. Īsta spēkpilnas identitātes zīme. 

 

 

Bold Incense 

 

Bosvēlijas sveķu (vīraka) un augļa kokteiļa eksplozija – atgādinājums par ādai tik pieglaudīgās zamšādas jakas aromātu. 

Ja zamšādas jaka – šis vīriešiem tik raksturīgais apģērba gabals – taptu par aromātu, to sauktu Bold Incense. Lai perfekti iedzīvinātu drosmi un stilu, aromātā savijas vīraka neatvairāmais kārdinājums un bagātīgas ultramodernas plūmes smaržas virmojums.  

 

 

Confident Oud  

 

Aromāts kā smokings – akvilārijas sveķu smarža visā tās krāšņumā. 

Aromāts Confident Oud ir uzņēmies galvenā tēla lomu, ko izceļ vissmalkākās sastāvdaļas. Akvilārija – greznības un atšķirības zīme – liecina par izsmalcinātību. Ap šo zeltaino saules pavēlnieku pulcējas citas greznās un švītīgās sastāvdaļas, veidojot sarkanā paklāja cienīgu kompozīciju, no kuras staro šarms. 

 

 

Viselegantākais talants  

Personība, kura iemieso visu šīs kolekcijas eleganci, ir pasaulē pazīstamais modelis un fotogrāfs Johanness Hībls, vīrietis ar neizmērojami vienreizīgu stilu veiksmīga BOSS vīrieša tēlā. Tā kā Johanness simbolizē to, ko vīriešu apģērbos pauž un piedāvā BOSS, bija gluži pašsaprotami vērsties pie Vācijā dzimušā ietekmīgā influencera, lai uzaicinātu viņu piedalīties The Collection kolekcijas reklāmas kampaņā.  

Komunikācijas kampaņa  

Katra aromāta mākslinieciskās fotogrāfijas priekšplānā izcelts tā nosaukums un BOSS logotips, parādot arī aromāta galveno sastāvdaļu, lai katru smaržūdeni atklātu kā modes nama tērpu, kuru aromāts atspoguļo. 

BOSS The Collection kolekcijas aromāti pieejami 100 ml tilpuma pudelītēs, cena no 257 EUR līdz 304 EUR