Montblanc Collection

Montblanc Collection: četras nodaļas unikālā stāstā, kas rakstīts smaržu valodā 

 

Ekskluzīva kolekcija ar iedvesmojošiem aromātiem, kas veltīti Montblanc vēsturei. 

Kolekcijā ar četriem neaizmirstamiem aromātiem Montblanc stāsta par četriem unikāliem elementiem zīmola krāšņajā, radošuma un meistarības piepildītajā vēsturē.   

Veidoti no izsmalcinātām augstākās kvalitātes sastāvdaļām, katrs no četriem aromātiem atklāj atšķirīgu leģendārās markas aspektu: brīdi, kad dzima jauna zvaigzne rakstīšanas kultūrā, tintes skaistos rakstus uz papīra, amatnieciskos un augstvērtīgos Montblanc ādas izstrādājumus un Monblāna ledaino majestātiskumu, kas allaž ir iedvesmojis zīmolu tiekties pēc novitātes un izcilības. 

Lai gan mūsu zīmola vēsture ir tikusi atspoguļota dažādās formās, šī ir pirmā reize, kad to atainojam ar tik saistošu līdzekli kā smaržas,” stāsta Montblanc radošais direktors Marko Tomaseta.  

Montblanc Collection ļauj sajūtu līmenī pieredzēt zīmola unikālās pamatvērtības. Katrs no šiem oriģinālajiem aromātiem sniedz iespēju ceļot laikā, iepazīt Montblanc no jauna skatpunkta, iedvesmoties vai iedvesmot citus.  


 

Dizains, kas sakņojas mantojumā 

Zīmols 2024. gada svinēs leģendārās Meisterstück pildspalvas 100. gadadienu. Daudzas paaudzes ir apbrīnojušas šī rakstāmrīka izcilo dizainu un kvalitatīvo rakstīšanas pieredzi.  

Montblanc raksturīgie dizaina elementi ir radoši iestrādāti arī aromātu kolekcijas dizainā.  

Dāsnā 125 ml pudelīte ir veidota Montblanc stikla tintnīcas formā. To sedz melni lakots korķītis ar izteiksmīgu, baltu Montblanc emblēmu. Gar pudelītes sāniem sniedzas metāla josla, kas atgādina Meisterstück klipsi, un uz tās ir iegravēts aromāta nosaukums.  Kastītes īpašais materiāls atgādina augstvērtīgu rakstāmpapīru ar Saffiano™ ādai raksturīgo reljefu. Montblanc nosaukums uz kastītes izskatās kā rakstīts rokrakstā, bet kastītes otrā pusē ir aprakstīts katra parfimērijas ūdens īpašais iedvesmas avots. 

 

Četri aromāti, četras leģendāras vēsturiskā zīmola šķautnes 

Montblanc stāsts atklājas ar katru smaržu nodaļu, un ikviens no aromātiem ar tā īpašajām un izmeklētajām sastāvdaļām vēsta par kādu atribūtu, kas šo zīmolu ir padarījis par celmlauzi rakstīšanas kultūrā un par amatnieku meistarības etalonu. 

 

Black Meisterstück ir veltīts vīrakam, kuru uzkarsē siltās garšvielu notis un izmeklētas koksnes notis.  

 

 

Patchouli Ink izceļ pačūlijas piesātināti tumšo un noslēpumaino dabu, ietērpjot to maigā muskusa un koksnes plīvurā. 

 

Extreme Leather akcentē izsmalcinātas ādas akordu, kas ieskauts īrisa un muskusa nošu maigumā.  

 

 

Vetiver Glacier ir svaiguma šalts, ko iemieso bergamotes un sandalkoka pāris kombinācijā ar enerģisku upeni un lavandu. 

 

 

Black Meisterstück — vīraka absolūts 

Rakstīšanas kultūras leģenda — elegantā un nenovecojošā dizaina Montblanc Meisterstück pildspalva — ir iedvesmas avots šim krāšņajam aromātam, kurš simbolizē izcilu rakstīšanas pieredzi. Glāsmainie, augstvērtīgie sveķi atgādina patīkamo sajūtu, kad slavenais rakstāmrīks sasilst pirkstos, norit radošais process un uz papīra atdzīvojas idejas. 

Meisterstück spēcīgo un bagāto raksturu atspoguļo cēlais Somālijas vīraks, kas iegūts no koka sveķiem. Muskatrieksta iekvēlināta un svelmainā ingvera izgaismota, vīraka neatkārtojamā alķīmija caurstrāvo visu aromātu no augšējām notīm līdz izskaņai, simbolizējot leģendārās pildspalvas nezūdošo slavu un statusu. Vīraka spēku kāpina garšvielu, aromātisku nošu, sveķu, balzama un izmeklētas koksnes simfonija.  Aromāta izskaņā virmo satriecoša vetivērijas, Indonēzijas pačūlijas un pikantās akaligalas koksnes kombinācija, ko akcentē minerālo dzintara nošu vibrācija. 

“Šis absolūtais un minerālais vīraka aromāts simbolizē Meisterstück intensīvo un bagātīgo raksturu.” Parfimērs Žordi Fernandess 

 

 

Patchouli Ink tumša koksne 

Kad rakstāmspalva slīd pa baltu papīra lapu un domas un idejas uz visiem laikiem kristalizējas tumšajā šķidrumā, ar katru Montblanc tintes pilienu iedvesma pārtop realitātē. Tāpat kā rakstnieks atstāj neizdzēšamu iespaidu ar saviem vārdiem, parfimērs rada paliekošu sajūtu ar spēcīgu un arhitektonisku aromātu, kas veltīts tintes burvībai. 

Indonēzijas pačūlijas tumšās notis atgādina tintes smaržu, kad tā pārklāj papīra virsmu, bet koriandra sēkliņas un jasmīna ziedlapiņas uzbur skaidri salasāmu pirmo iespaidu. Aromāta sirdī mājo smalkais īrisa sakņu pūderis un siltais vanilīns. Pamatnotīs intensīva dzintara koksnes nots izceļ pačūlijas šleifi, un smarža kļūst tikpat varena kā vārdi. Pačūlijas spēku apvalda prasmīgi piemeklēts baltā muskusa un vaniļas pāris, kas atdzīvina kompozīciju.  

“Es radīju arhitektonisku aromātu ar īsu sastāvu. Izteiksmīgā pačūlija piešķir kompozīcijai unikālu raksturu, un tā slēpj kādu retu smaržu akordu — tinti.” Parfimēre Fabrisa Pelegrēna 

 

 

Extreme Leather dūmakains īriss 

Pēc senām tradīcijām veidotie Montblanc ādas izstrādājumi ir ne tikai izcila stila paraugs, bet arī īpašs baudījums maņām. Šis koksnes un ādas kategorijas aromāts stāsta par ceļu, kas sākas Toskānas ādas ateljē un turpinās daudz tālākās vietās, un par mīkstas, augstvērtīgākas ādas pieskārienu un smaržu.  

Tāpat kā Montblanc ādas izstrādājumiem, arī aromātam process sākas ar izejvielām, kuras iemieso Saffiano™ ādas akorda smaržu un unikālo tekstūru. Aromāts atveras ar dabiski izsmalcināto ambreti, kas izceļ muskusa šķautnes. Īpaši jutekliskās īrisa notis piešķir ādai maigāku, cēlāku un komforta piesātinātu smaržu, kas rada dabiskas zamšādas iespaidu ar pūdera vieglumu. 

 “Mani iedvesmoja galda paliktnis, kas atradās uz mana pirmā rakstāmgalda parfimēres amatā. Saffiano™ smarža man atgādina šo mīksto ādu, tāpēc šķita loģiski būvēt aromātu ap šo sastāvdaļu.” Parfimēre Žiljeta Karagvezoglu 

 

 

Vetiver Glacier sandalkoks ledū 

Majestātiskais Monblāns ir gan nebeidzams Montblanc iedvesmas avots, gan simbols modes nama ceļam uz izcilību, gan arī tā emblēma. Elpu aizraujošais kalna skaistums ir apdziedāts aromātā, kas iemieso nevaldāmo piedzīvojumu garu, kāpjot kalna ledājos augstu virs mākoņiem. 

Aromāta Vetiver Glacier virsotnē valda tīrs, dzidrs svaigums ar dzestru ledus aukstu sajūtu, kas atgādina kalnu ledājus. Rūgtās notis drosmīgi izceļ ingvers un muskatrieksts, savijoties vertikālā garšvielu kokteilī. Sirds notīs vetivērijas zemes toņi saplūst ar eleganto ciedra koksni, ienesot kompozīcijā tekstūru un dziļumu, bet baltais muskuss sniedz modernu pieskaņu. Sandalkoks atklāj savu nepieradināto koksnes raksturu un ieskauj aromātu spēkā un siltumā. 

“Es vēlējos radīt negaidītu, neatvairāmu koksnes aromātu ar nepieradinātu un dūmakainu tekstūru.” Parfimēre Natālija Lorsona 

 

 

Produkta fotogrāfija: atgriešanās pie zīmola saknēm 

Montblanc Collection reklāmas fotogrāfija ir uzņemta sadarbībā ar franču izcelsmes nomadu vizuālo mākslinieci Marī De La Božē. Tajā ir uzsvērtas zīmola saknes, kas meklējamas rakstīšanas kultūrā, un saikne ar kalniem kā izcilības simbolu un radošās iedvesmas avotu. Vizuālo tēlu iedvesmoja instalācija, kuru māksliniece veidoja, pārstāvot Montblanc 2023. gada izstādē Watches & Wonders Ženēvā, Šveicē. Instalācija bija veidota kā svārsts, kurš kustoties zīmēja kalnu ainavu ar lielu Montblanc rakstāmspalvu, tā radot šedevru, kas veltīts rakstīšanas mākslai un kalnu izpētes garam. 

 

Par Montblanc 

Montblanc zīmols iemieso izcilu amatnieku meistarību un dizainu. Jaunievedumu gars vada šo modes namu jau kopš laika, kad tas izraisīja apvērsumu rakstīšanas kultūrā 1906. gadā. Ģenialitāte, atjautība un iztēle ir modes nama dzinējspēki arī šodien, kad amatnieku smalkās meistarības izpausmes atrodamas visās produktu kategorijās, piemēram, rakstāmpiederumu, rokas pulksteņu, ādas izstrādājumu, jauno tehnoloģiju un aksesuāru izgatavošanā. Modes nama nemainīgais uzdevums ir radīt smalkus ceļabiedrus, kas kalpos mūža garumā. To pamatā ir drosmīgas idejas un meistarīgs un prasmīgs amatnieku darbs, tāpēc Montblanc emblēma ir kļuvusi par absolūtu snieguma, kvalitātes un izsmalcināta stila zīmogu. Pastāvīgi cenšoties izcelt un atbalstīt tos, kuri vēlas radīt paliekošu ietekmi, Montblanc atbalsta izglītības programmas visā pasaulē, kā arī iniciatīvas, kas iedvesmo cilvēkus pilnībā attīstīt savu potenciālu.  

 

Iepazīsti jaunos aromātus u/v Stockmann kosmētikas nodaļā! (cena EDP, 125 ml, 149,-)