PADOMI IDEĀLAM IEDEGUMAM

Vasara ir klāt, un daudzi no mums sapņo par skaistu, zeltainu iedegumu. Ideāla iedeguma noslēpums slēpjas rūpīgā ādas sagatavošanā un kopšanā pēc iedeguma, kas palīdz nodrošināt vienmērīgu un noturīgu rezultātu. Šeit Tu atradīsi padomus, kā sasniegt perfektu iedegumu.

 

Kvēlojošas ādas noslēpums

Ādas sagatavošana iedegumam un pašiedeguma līdzekļu lietošana ir viens no svarīgākajiem aspektiem vienmērīga un noturīga rezultāta sasniegšanai. Ķermeņa skrubis maigi, bet efektīvi noloba ādu, noņemot atmirušās ādas šūnas un atbrīvojot poras, vienlaikus saglabājot ādas mitruma līmeni un izlīdzinot grumbas. Āda paliek zīdaini maiga un mitrināta, kas savukārt palīdz iedegumam palikt vienmērīgam.

 

 

Mitrināšana

Pēc pīlinga āda ir arī jāsamitrina – tā Tava āda būs zīdaini maiga un spīdīga ar skaistu zeltainu krāsu. Īpaši efektīvi ir produkti, kas satur alveju, šī sviestu vai kokosriekstu eļļu. Priekšroka jādod tonizējošiem līdzekļiem, bet ar vieglāku tekstūru, piemēram, krēmveida želejām. Labs saules aizsargkrēms vai mitrinātājs palīdzēs saglabāt ādas elastību un novērsīs sausumu, kas var izraisīt nevienmērīgu iedegumu un lobīšanos.

 

Iedegums bez saules

Pašiedeguma produkti ir lielisks veids, kā iegūt skaistu iedegumu, neriskējot ar saules bojājumiem. Šie produkti sniedz ātrus rezultātus un ļauj baudīt vasarīgu ādas toni visu gadu. Lai panāktu vienmērīgāku sejas krāsu virs ķermeņa, mitriniet ādu ar bezeļļas ķermeņa losjonu, jo eļļa neļauj pašiedeguma produktam nokļūt līdz ādas virsmai. Izmanto īpašu aplikatora cimdu, lai izvairītos no svītrām un plankumiem.

 

 

Pecsauļošanās aprūpe

Pēc sauļošanās ļoti svarīgi ir nomazgāt sāls, smilšu un sauļošanās līdzekļu atlikumus. Izmanto pēciedeguma krēmu vai želeju, kas nomierina ādu un palīdz saglabāt iedeguma dziļumu. Pēc ūdens procedūrām var izmantot atvēsinošu alvejas krēmu, lai atjaunotu gan ķermeņa, gan sejas mitruma līmeni. Rezultāts ir gaiša un veselīga āda un viegla vasaras krāsa.