MAKE-UP STOCKMANN KOSMĒTIKAS NODAĻĀ

STOCKMANN MAKE-UP PAKALPOJUMI

  • Lux Dienas make-up  – 30 €
  • Lux Vakara make-up  – 35 €
  • Vegan make-up – 25 €

Vegan make-up tiek veikts izmantojot tikai vegāniem draudzīgu kosmētiku no zīmoliem Madara Cosmetics, Dr. Hauschka un Gosh Copenhagen.

 

INDIVIDUĀLA IEPIRKŠANĀS AR GRIMA MĀKSLINIEKU – BEZMAKSAS

Izvēlies sev vispiemērotākos dekoratīvās kosmētikas produktus kopā ar profesionālu Stockmann grima mākslinieku. Šajā laikā Tev būs iespēja, kopā ar grima mākslinieku izmēģināt un piemeklēt savam ādas tonim un tipam vispiemērotākos dekoratīvās kosmētikas produktus, kas piestāvēs Tev un Tavam stilam. Uzzināsi arī dažādus interesantus make-up uzklāšanas principus, tendences un izmantošanas veidus.

 

SISLEY PARIS BOTĀNISKĀ SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA

Sisley Paris piedāvā ekskluzīvu botānisko sejas kopšanas procedūru, ko radījuši zīmola skaistumkopšanas eksperti. Procedūra tiek veikta īpaši aprīkotā kabīnē, izmantojot Sisley Paris kosmētiku. Procedūras laikā tiek veikta sejas, kakla un dekoltē zonas masāža ar sasildītiem akvamarīna akmeņiem, kas sniedz acīmredzamu pretnovecošanās iedarbību.

Ekskluzīvo skaistumkopšanas procedūru iespējams saņemt dāvanā kopā ar Sisley pirkumu 280 € vērtībā, un to var veikt sev ērtā laikā.

Vairāk informācijas Stockmann universālveikala 1. stāvā – Sisley zīmola mājā.

 

Pieteikšanās zvanot uz Patstāvīgo klientu nodaļu +371 6 707 1222 vai arī uz vietas Kosmētikas nodaļā.