MyStockmann lojalitātes programma

Ilgi gaidītā MyStockmann lojalitātes programma beidzot ir klāt un integrēta mūsu jaunajā e-komercijas platformā. MyStockmann piedāvās vēl personalizētāku klienta pieredzi un priekšrocības, būs vieta iedvesmai, sniegs informāciju par pakalpojumiem un parūpēsies par ielūgumiem uz īpašiem pasākumiem.  

Kāpēc reģistrēties MyStockmann?

 • Tu būsi dalībniek globālajā un vienotajā MyStockmann lojalitātes programmā;
 • Tev būs iespēja krāt punktus ar saviem pirkumiem (gan e-veikalā, gan universālveikalā) un izbaudīt neskaitāmus piedāvājumus un priekšrocības, ko programma piedāvā Latvijā, Igaunijā un Somijā;
 • Tev būs iespēja personalizēt savu profilu, lai piedāvājumi un komunikācija atbilstu tieši tavām vēlmēm;
 • Tev vienmēr būs pieeja MyStockmann līmeņu priekšrocībām;
 • Tu saņemsi MyStockmann partneru piedāvājumus visās trīs valstīs;
 • Viegla piekļuve MyStockmann aplikācijai tavā viedierīcē;
 • Tev būs pieeja tavai e-veikala pasūtījumu vēsturei.

 

Kā piereģistrēties un lejupielādēt aplikāciju?

Reģistrēšanās ir nepieciešama visiem klientiem – gan jauniem, gan tiem, kuri jau ir daļa no Stockmann lojalitātes programmas, lai savienotu esošo informāciju ar MyStockmann programmu.

Visiem esošajiem Stockmann Pastāvīgajiem klientiem – pirms reģistrēšanās, lūdzu, sazinieties ar Stockmann klientu nodaļu un atjaunojiet savu kontaktinformāciju, lai veiksmīgi veiktu reģistrēšanās procesu.

 1. Lejupielādē MyStockmann aplikāciju Apple App Store vai Google Play Store (atkarībā no savas viedierīces).
 2. Atverot aplikāciju, nospiedz podziņu ‘GET STARED’ un tu tiksi aizvadīts uz reģistrēšanās lapu, kur būs nepieciešams spiest podziņu ‘REGISTER’ un izveidot savu profilu.
 3. Aizpildi nepieciešamo informāciju: vārds, uzvārds, dzimšanas datums, telefona numurs, e-pasta adrese utt. Stockmann Pastāvīgajiem klientiem nepieciešams norādīt arī Stockmann Pastāvīgā klienta kartes numuru!
 4. Apstiprini savu profilu ar SMS vai e-pasta adresi.
 5. Pēc apstiprināšanas, tu tiksi aizvadīts uz sadaļu ‘LOGIN DETAILS’, kur būs nepieciešams izveidot paroli. Šo paroli pēc tam izmantosi visos Stockmann digitālajos kanālos.
  Tagad esi veiksmīgi izveidojis savu profilu.
 6. Norādi savas intereses, lai saņemtu īpaši tev pielāgotus piedāvājumus.

Izbaudi aplikāciju!

Kas būs pieejams MyStockmann aplikācijā?

 • Tava digitālā lojalitātes karte, informācija par tavu līmeni un uzkrātajiem punktiem, kā arī priekšrocībām;
 • Sadaļā ‘PRIEKŠROCĪBAS’ būs apkopota informāciju par piedāvājumiem īpaši tev, tava līmeņa priekšrocībām, kā arī partneru piedāvājumiem;
 • Sadaļā ‘IEDVESMA’ tev būs iespēja uzzināt aktuālākās tendences un jaunumus, varēsi smelties idejas mājas interjeram, kā arī atrast interesantus rakstus par zīmoliem;
 • Nospiežot podziņu ‘E-VEIKALS’ tu uzreiz nokļūsi mūsu mājaslapā.

Novēlam veiksmīgu iepirkšanās pieredzi ar Stockmann!